Sott’Aqua Banyo Koleksiyonu 2017 IF Design Award’da Ödüle Layık Görüldü.

ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua banyo koleksiyonu ile tasarım dünyasının en prestijli yarışmaları arasında yer alan ve mükemmelliği temsil eden 2017 IF Design Award’da ödüle layık görüldü.

60 yılı aşkın süredir düzenlenen, dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören, mükemmelliğin simgesi IF Design Award‘un bu yılki sahipleri belli oldu.

Özgün tasarımlarıyla dünya genelinde adından söz ettiren ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua isimli banyo koleksiyonu ile IF Design Award 2017’de büyük bir başarıya imza attı. İlhamını doğadan ve sudan alan, İtalyanca “su altı dünyası” anlamına gelen ve mükemmel banyolar yaratmak için tasarlanan Sott’Aqua banyo koleksiyonu ödüle layık görüldü.

Nativita Design Studios ve Sevil Acar imzası taşıyan Sott’Aqua banyo koleksiyonu, su altı dünyasının sonsuz zenginliği, gizemi ve dinginliğinden esinlenilenerek tasarlandı. Sott'Aqua koleksiyonuna ait lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine ve bakteri oluşumunu önleyen SterilPlus özelliğine sahip. Tasarım ve teknolojiyi birleştiren İtalyan ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle daha önce üretilemeyen incelikte seramik tasarımlar sunarak, seramiğe en narin şekli veriyor.

Koleksiyona ait klozetler az su tüketimine olanak sağlayan AquaPlus özelliği ile beğeni toplarken, banyo mobilyaları geniş depolama alanı ve farklı kombinasyon seçenekleri sunuyor. Sott’Aqua, aynı zamanda yine tasarım dünyasının en önemli yarışmaları arasında yer alan Red Dot Design ve A’Design Award ödüllerinin de sahibi. ISVEA Bagno 1962 Italia bu ödülle birlikte tasarım alanında toplam 18 ödülün sahibi oldu.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)