Spa ve Sağlık Kulübü Tulipa, Balance Güneşli'de

Basın Ekspres bölgesinde gerek inşaat ve tasarım kalitesi gerekse sunduğu sosyal imkanlarıyla en prestijli ofis projesi olarak gösterilen Balance Güneşli’de, yaşama artı değer katacak hizmetleri ile Spa ve Sağlık Kulübü Tulipa Eylül ayı itibari ile yerini alıyor.

İş hayatını konforla buluşturan her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Balance Güneşli, çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek, daha verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunmak amacı ile "yeni nesil ofis yaşamı" nın en iyi örneğini ortaya koyuyor... Plaza Ofis, Cadde Ofis, Loft Ofis, Stüdyo Ofisler olmak üzere büyük ve küçük ölçekli şirketlerin her türlü ofis ihtiyacına yönelik alanların yer aldığı projede, şirketlere teknik ve sosyal açıdan ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.

Şehir manzarasında spor keyfi…

Hem lokasyon avantajını hem de sunduğu ayrıcalıklı teknik ve sosyal hizmetlerden faydalanmak isteyen, ticari faaliyetlerini Balance Güneşli’de yürütme kararı alan markalar projede yerini almaya başladı. Bunlardan birisi de Spa ve Sağlık Kulübü Tulipa… Balance Güneşli’de çalışanların ve bölgede yaşayanların ruhsal ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılayacak Spa ve Sağlık Kulübü Tulipa’da Balance Güneşli’nin 13. Katında 1000 metrekare alanda hizmet verecek. Tulipa, exclusive hizmet anlayışıyla Balance Güneşli’nin İstanbul manzarasında son teknoloji ekipmanlar ile bezenmiş kapsamlı bir Fitness Cardio ve GYM alanında spor yapma imkanı sunacak. Aynı zamanda Pilates, Yoga, Spinning, Anti Gravity dersleri de verilen Tulipa’da şehir manzaralı saunalar, özel pilates reformer stüdyosu, buhar banyoları ve Türk hamamları da yer alacak. İstanbul’da üç aktif merkezi olan Tulipa’nın Balance Güneşli’deki yeni merkezi Eylül ayı itibari ile hizmete girmiş olacak.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)