​Suadiye Korupark’ın Tercihi Wilo’nun Sirkülasyon Pompası Yonos-Maxo Oldu​

Pompa sistemlerine ihtiyaç duyulan her alanda profesyonel çözümler sunan Wilo, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Wilo’nun frekans konvertörlü sirkülasyon pompası Yonos-MAXO, birçok özelliği bir arada sunarak sektörün son dönemdeki gözde projelerinden biri olan Suadiye Korupark Residence’in da tercihi oldu.

Anadolu yakasının gözbebeği Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde, merkeze yakın karmaşadan uzak bir yaşam sunan koru evleri Wilo pompa seçimiyle de kalitesini 
gösteriyor. 

Apartmanlarda, sitelerde, endüstriyel tesislerde, hastanelerde, okullarda en çok tercih edilen sirkülasyon pompası olan Wilo-Yonos MAXO, sahip olduğu birçok özellikle beraber hem kolay kullanımı hem de ekonomik fiyatı ile kullanıcının kısa sürede gözdesi olmayı başardı. 
Pompa sistemleri sektörünün öncü şirketi Wilo, modern dünyada müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi teknolojiler üretiyor. Wilo’nun yenilikçi ürünlerinin en önemli örneklerinden biri olan Wilo-Yonos MAXO, güçlü performans sağlayan teknolojiler ile enerji verimliliğini bir arada sunuyor.

Islak rotorlu sirkülasyon pompası Wilo-Yonos MAXO, kendi performans segmentinde tek ve çift pompa modeli olarak ilk kez P2=1300 Watt’lık nominal motor gücüyle piyasaya sürüldü. Yonos MAXO’da kullanılan yüksek verimlilik teknolojisi sayesinde, konutlarda ve ticari binalardaki daha büyük ısıtma sistemlerinde, regülasyonsuz pompalara göre %80’e varan elektrik tasarrufu sağlanabiliyor. 

Frekans konvertörlü pompaya sahip olmanın en önemli avantajı pompanızın iklim değişiklerinde oluşan ihtiyaç farklılıklarını anlayıp sadece sizin ihtiyacınız kadar elektrik enerjisi sarf etmesidir. 

Yonos MAXO bu tasarrufu, basma yüksekliğinin 0,5 m adımlarla ayarlanabil-mesi ile frekans konvertörlü pompaya sahip olmasıyla sağlarken, ekonomik ve kullanım rahatlığı avantajlarını da bir arada sunuyor. Frekans konvertörlü pompaya sahip olmanın en önemli avantajı pompanızın iklim değişiklerinde oluşan ihtiyaç farklılıklarını anlayıp sadece sizin ihtiyacınız kadar elektrik enerjisi sarf etmesidir. Pompanız, mevcut kapasite değerleri içinde üretici tarafından belirlenmiş birkaç eğriyle sınırlı kalmayıp sayısız devir hızı seçeneğiyle daha esnek ve daha verimli çalışma alanına sahip olmasıdır.

Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen Wilo-Yonos MAXO, kompakt tasarımı sayesinde kolayca monte edilerek yerden de tasarruf sağlıyor. Müşteriler kurulumun yanı sıra işletme aşamasında da avantajlar kazanıyor. Sökülebilir Wilo fişi hızlı ve rahat bir elektrik bağlantısı sağlarken, “kırmızı düğme teknolojisi” ile pompa kolay bir şekilde kumanda edilebiliyor. Hedef pompalama yüksekliğini ayarlama işlemi, tesisatçı tarafından bir düğmeye basılarak rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Regülasyon türleri olarak Wilo pompaları, yerden ısıtmalı sistemler için sabit fark basıncı ve radyatörler için değişken fark basıncı sunuyor. 

Wilo Yonos-MAXO ayrıca LED ekranı ile kontrol modu seçimi, hedef basma yüksekliği ayarı, devir sayısı kademeler ve hata kodu görüntüleme özellikleri de taşıyor.

Wilo’nun bu ürününde ek güvenlik özellikleri de bulunuyor. Yonos MAXO’da standart olarak entegre edilmiş olan motor koruması, pompayı her kumanda durumunda aşırı sıcaklık, aşırı akım ve blokaja karşı koruyor. Ayrıca sistem, bir arıza bildirim işleviyle güvence altına alınıyor. Opsiyonel olarak tekil pompalarda aksesuar şeklinde temin edilebilen ısı yalıtım ceketleri, pompa gövdesi üzerinden olan ısı kaybını azaltarak verimliliği daha da artırıyor. 

Wilo, yüksek performanslı ve verimli ürünlerinin yanı sıra, müşterilerine pompaların devreye alınmasındaki kurulum kontrolü, ayarların optimizasyonu ve test çalıştırmasının yapılması gibi konularda eşlik ediyor. Bireysel bakım paketlerinin yanında makine başında onarım veya orijinal yedek parçalarının yüzde 90’ından fazlasının 24 saat içinde dünyanın her noktasında hazır bulundurulmasıyla bir adım daha öteye gidiyor. 

WILO kullanıcılarının hayatına değer katan ürün ve hizmetleriyle sektörüne öncülük etmeye devam edecek.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)