Sur Yapı Metrogarden AVM’den Hediyeli Atölyeler

Sur Yapı Metrogarden’ın Bil Koleji iş birliğiyle, 3-18 yaş arası çocuk ve gençlere yönelik olarak 26-27 Kasım’da düzenleyeceği Robotik Kodlama, Kimya Deney Yapılımı ve Satranç Akıl Oyunları atölyelerine katılan 2 kişi robotik kodlama kursu, 2 kişi satranç takımı, 2 kişi kitap kazanacak.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan, Üsküdar – Çekmeköy metro hattıyla kolaylıkla ulaşılan Sur Yapı Metrogarden AVM’nin Bil Koleji iş birliğiyle düzenlediği Robotik Kodlama, Kimya Deney Yapılımı ve Satranç Akıl Oyunları atölyelerine katılan gençler ve çocuklar, bilgi ve becerilerini artırırken hediyeler kazanacak. 

Katılım ücretsiz

26 Kasım ve 27 Kasım tarihlerinde, 14.00-17.00 saatleri arasında Sur Yapı Metrogarden AVM’nin zemin katındaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan atölyelere katılım, rezervasyon yaptırmak koşuluyla ücretsiz olacak. 3-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin katılabileceği atölyeler tamamlandığında yapılacak çekilişle 2 katılımcı robotik kodlama kursu, 2 katılımcı satranç takımı, 2 katılımcı kitap kazanacak


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)