Tasarım Odağı İle Mutfağınızda Denge Kuruyor

Boy dolap kullanımı ile ada arkasında bütünlük sergileyen Balans mutfak, depolama alanından ödün vermediği gibi kullanım açısından da daha erişilir bir çözüm sunuyor. Dokulu meşe yüzey ile kaplanmış kapakları beton efektli ada modülleriyle birleştiren model, modern mutfağın tüm gereksinimlerini bünyesinde topluyor.


Şıklığı ve zarafeti her tarza uygun hale getiren Bodrum Mutfak Mobilya, birbirinden farklı modelleriyle mutfağınıza yeni bir soluk kazandırıyor. Modern tasarım anlayışını işlevsellikle bir araya getiren Bodrum Mutfak Mobilya’nın Balans mutfak modeli, hayatta kurulması gereken doğa ve insan arasındaki dengeyi tasarımı ile mutfağınıza taşıyor.

Geniş hacmi ile çok miktarda mutfak gerecini depolayabilecek bir tasarım olan Balans modeli, mutfağınıza kazandırdığı ferahlıkla tercih sebebi oluyor. Doğa ile insan arasındaki uyumdan ilham alınarak tasarlanan Balans mutfak, dokulu meşe yüzey ile kaplanmış kapakları beton efektli ada modülleriyle birleştirerek modernizmi mutfağınıza yansıtıyor. Tezgah üstü dolap kullanımı ile klasik kullanım alanının yerine boy dolap kullanımı ile ada arkasında bütünlük sergileyen model, depolama alanından ödün vermediği gibi kullanım açısından da daha erişilir bir çözüm sunuyor. Adada kurgulanan yıkama ve pişirme, boy dolapta yer alan soğutucu ve dondurucunun yer aldığı Balans, bir mutfağın bütün gereksinimlerini tek modelde birleştiriyor.

Adada yer alan saklanabilir priz başlıkları; tezgah ile hem zemin duran damlalık modülleri, kesim tahtaları kullanım kolaylığı unutulmadan tasarımın sadeliği gözetilerek kombine edilmiş.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)