Tekdüzeliğe Veda Ettiren Yüzey: Onirika Somnia

Mutfak ya da banyo fark etmeksizin evin farklı noktalarında kullanılabilen renkler tek başına tüm atmosferi değiştirebiliyor. Genellikle, klasik renk seçenekleri kullanılan yüzeyler artık tekdüzeliğe veda ediyor. Dekton Onirika serisinde yer alan Somnia, derin siyah tonların cazibesiyle geliyor. Tasarım, yaşam alanınıza çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. 

Cosentino’nun doğal taşın benzersiz güzelliğini ve performansını ortaya çıkarıp onu yeniden yorumlayan Dekton markasının Onirika Somnia tasarımı; sıcak kahverengiler ve paslı beyazların büyüleyici detaylarını, ince çizgilerden oluşan derin siyah tonlarla birleştiriyor. Eşsiz yüzey, mutfak tezgahı, banyo tezgahı, duvar kaplaması, dış cephe, zeminler, mobilya, duş teknesi gibi dış ve iç mekan projeleri için teknik özellikler, yüksek performans sunuyor.

Zamansız stil yaratılmasına ilham oluyor

Çizilme, leke, ateş ve ısı direnci bulunan Somnia, estetik yönüyle de kullanıcılara ilham olmaya hazırlanıyor. Koyu ve sıcak tonların cesur tavrıyla birlikte beyaz çizgiler de oyuna dahil oluyor. Evlerinizde zamansız stil yaratmanız için ilham olan tasarım, mekandaki aksesuar ve detayların ön plana çıkmasını sağlıyor. Modernliğe göz kırpan deseni, konfor ve uzun ömürlü kullanımıyla yıllarca evlerinize eşlik etmeyi mümkün kılıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)