Trio Parquet’den; “Altın Parkeler”…

Uzun yıllardır; parke konusunda oldukça başarılı projelere imza atan; sıra dışı ve kaliteli ürünleriyle yüzlerce evde fark yaratan Trio Parquet, Cemiltopuzlu’nun yanı sıra Levent’te açtığı yeni showroomu ile Avrupa yakasıyla da buluştu. Tüm ürünlerini bir arada ve en iyi şekilde sergileme alanı olan bu göz alıcı mekanda, firmanın bünyesine yeni kattığı markalar da var…

Trio Parquet Levent mağazasında görebileceğiniz en yeni ve eşsiz koleksiyonlara sahip markalardan biri ise CADORIN ve “110% made in Italy” sloganıyla üretilen ve uluslararası olarak tescil edilen “altın parkeler” yani “GOLD PLANKS” ...

Titizlikle seçilmiş ağaç türlerinden oluşan geniş ebatlı, plank lamine parkeler üzerine; altın yaprakları profesyonel bir el işçiliği ile uygulanır. Parkeye harikulade, büyülü efektler veren bu değerli metal, ağacın doğal yapısı ve dokusu ile mükemmel bir uyum içerisindedir.


“GOLD PLANKS” ortama yaydığı ışıltı ile tamamen kişiye özel, ayrıcalıklı, eşi görülmemiş bir atmosfer yaratır… Uluslararası patent sahibi olan bu koleksiyon; 24 kt gerçek altınla üretilerek, değerli kullanıcılarına 24kt orijinal altın sertifikası ile teslim edilir.

Trio Parquet; “lamine parkede farklı ebatlar, sıra dışı tasarımlar …”

Trio Parquet’nin en iddialı markalarından İspanyol “STP”, parkede açtığı yeni çağı her geçen gün geliştirdiği yeni ürünleriyle daha da göz alıcı hale getiriyor…

Kare, dikdörtgen, altıgen gibi tüm şekiller; 3x3cm mozaik parkeden 30x90cm veya 120x120cm karo parkeye tüm ebatlar; asimetrik tasarımlar ve deriden ahşaba ürün yelpazesindeki tüm materyaller birbirleriyle kombine edilerek olağanüstü tasarımlar yaratılabiliyor. Zeminin yanı sıra duvara da uygulanabilen tasarım harikası bu ürünlerin en büyük tamamlayıcı desteği ise sahip olduğu ileri teknoloji…

Son 5 yıldır, sektörün en gözde ve en ilgi çekici ürünleri arasında yer alan “STP” Lamine Parkeleri’ni Trio Parquet mağazalarında mutlaka görmelisiniz.

STP’nin ürün yelpazesi; sıra dışı ebatlar ve materyalleri içeren; Wood+, WoodDeco, Wood+Design, Chevron, Wood Mosaic, WoodLeather, WoodOutdoor ve Palace gibi ilgi çekici koleksiyonlardan oluşmaktadır. Ayrıca laminat parkede de kalite ve farklılık isteyenler için WoodPeak serisi; ve tüm bu ürün gruplarının içine yerleştirilebildiği WoodUp “yükseltilmiş döşeme” sistemleri vardır.

LOCKSTP; STP’nin ürettiği en yaratıcı tutkalsız döşeme sistemidir. Mükemmel bir şekilde tasarlanan, dairesel iç kilit sistemi sayesinde, yapıştırıcı kullanmaksızın eşsiz bir stabilite ve dayanıklılık sağlanır. Patenti STP’ye ait olan bu kilit sistemi, malzemenin duvara olan uygulamalarında da yardımcı aparatlarla birlikte sorunsuzca kullanılır.

Lamine, Masif Parke, Marküteri ve Parke Uygulama Malzemeleri alanında; ayrıca Unikolegno, , Tilo, Berti, Intasa, Volunta, Vermeister gibi markaların da Türkiye distribütörlüğünü yürüten Trio Parquet; tüm bu ürünlerin tanıtım ve satışının yanı sıra; satış öncesi ve sonrası teknik hizmetler, uygulama ve bakım hizmetlerini de profesyonel ekiplerce gerçekleştiriliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)