Türkiye Hazır Beton Birliği, Hükûmetin İndirim Kampanyasını Destekliyor

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), ülkede standartlara uygun beton üretimini ve doğru beton uygulamalarını teşvik etmek amacıyla 35 yıldır çalışan bir kuruluştur. Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak düzenlenen "Halkımızın ve Devletimizin Yanındayız" başlıklı fiyat indirme kampanyasına destek verme kararı aldı. Kampanya çerçevesinde, THBB üyesi kuruluşlar, satış fiyatlarından %5 indirim yaparak kampanyayı destekleyecek.

THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık

Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat ve Bakan Yardımcıları, 13 Kasım 2023 tarihinde Haliç Kongre Merkezi'nde THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmelerin ardından Türkiye Hazır Beton Birliği, Sayın Cumhurbaşkanımızın enflasyonla mücadele ve fiyat istikrarına yönelik çabalarını desteklediklerini açıkladı.

THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizin ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün temel bileşeni olan hazır beton sektörünün temsilcisi olarak, Hükûmetimizin 'Cumhuriyetimizin 100. yılında halkımızın ve devletimizin yanındayız' başlıklı fiyat indirme kampanyasını destekliyoruz. Aldığımız karar doğrultusunda, Türkiye genelindeki THBB üyesi firmalar, hazır beton satış fiyatlarından %5 indirim yaparak kampanyaya katkı sağlayacak. Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz." şeklinde konuştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)