Warmhaus Milano MCE Fuarı'na Katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya'da düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort-MCE Fuarı'na katılarak ürün gamını sergiledi. Şirket, yoğuşmalı ve elektrikli kombi, kazan, panel radyatör, dizayn radyatör, ısı pompası ve dijital uygulamalarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Warmhaus Milano Fuarı

Milano'da gerçekleşen fuarda Warmhaus, Fiera Milano Rho alanında geniş bir ürün yelpazesi ile yer aldı. Standlarında kombi, kazan, panel ve dizayn radyatörlerin yanı sıra TherWa ısı pompası ve TriWa elektrikli kombi gibi ürünleri sergilediler.

Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna, fuara ilişkin şunları belirtti: "Standımıza ilgi oldukça yoğundu. Özellikle MinerWa adlı dünyanın en küçük kombisi ve RecoWa akıllı oda termostatı büyük ilgi gördü. Şu anda 40'tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz ve her coğrafyanın ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirebiliyoruz. Bu fuar, uluslararası alanda gücümüzü sergilememizi sağladı. Ayrıca, yurt dışında ilk defa "Bi’Başka Gelecek Mümkün" mottosunu "Heat Smart, Live Better" olarak tanıttık. yurt dışı satış ve pazarlama ekiplerimizle birlikte başarılı bir fuar katılımı gerçekleştirdiğimize inanıyorum."


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)