Wilo-Plavis Serisi Sürdürülebilir Çözümler Sunuyor

Klima ve yoğuşmalı kazan sistemlerinin verimlilik ve güvenilirlik ihtiyaçlarına Wilo-Plavis serisi yeni bir çözüm sunuyor. Bu seri, etkin çalışma, kolay montaj ve çevre dostu teknoloji ile kullanıcı beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Kompakt tasarımı ve kolay kurulumu ile işletmelere ve konut sahiplerine rahatlık sağlarken, çevresel etkileri de minimize ediyor.

Wilo Plavis

1872'den beri su teknolojilerinde öncü olan Wilo'nun Wilo-Plavis otomatik kondens suyu terfi tesisleri, artan iklim değişiklikleri ve sıcaklıklarla birlikte klima kullanımının arttığı günümüzde, verimlilik ve güvenilirlikte yeni bir dönem başlatıyor. Gelişmiş Wilo Plavis 11-C, 13-C ve 15-C serileri, enerji verimliliğini artırarak işletme maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor.

Wilo-Plavis serisi, kolay montaj, rahat kullanım, fişli elektrikli bağlantı kablosu, çıkartılabilir bakım kapağı, yerleşik küresel çekvalf ve basınç hortumu gibi özelliklerle öne çıkıyor. Çevre dostu çözümler sunan pH nötralizasyon granüllü hazne ve alarm kablosu ile olağan dışı durumların izlenmesi ve önlem alınması da kolaylaşıyor. Wilo-Plavis, su teknolojilerinde geleceği şekillendiren inovatif bir çözüm olarak dikkat çekiyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)