Yazın En Sık Tercih Edilen Dijital Hizmet Klima Montajı ve Bakımı Oldu

Mr Usta Dijital Hizmet Klima Montajı ve Bakımı

İşinin ehli ustalarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı garanti eden Mr Usta, müşterilerinin yaz aylarındaki dijital hizmet tercihlerini açıkladı. Buna göre yazın adet bazında en çok klima montaj ve bakım hizmetleri öne çıktı.

Türkiye’de sigortalı usta ve yüzde 100 garantili çözümler gibi önemli birçok hizmeti sahiplenen Mr Usta, yazın tüketicilerin en çok destek aldığı çözümleri açıkladı. Verilere göre; yazın bunaltan sıcakların da etkisiyle kullanıcılar en çok klima montajı ve bakımı hizmetlerini talep etti.

“Çözüm sunduğumuz kategorisi sayısını artırmak için çalışıyoruz”

Yıllık olarak en fazla siparişi nakliye, usta tesisatçı ve usta elektrikçi kategorilerinde aldıklarını söyleyen Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, yaz mevsimine yönelik tercihler için şu değerlendirmelerde bulundu: “Hızla büyümeye devam ederken, hem çözüm sunduğumuz kategorileri hem de hizmet verdiğimiz şehir sayısını artırma yönündeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmete başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini odağımıza alarak, sürekli güncellenen çözümlerimize kullanıcılardan oldukça talep gören halı ve koltuk yıkama, güvenilir alanlar yaratmak için mobilya montaj hizmetlerini devreye aldık. Diğer yandan son dönemde oldukça talep gören peyzaj hizmeti de artık faaliyet alanımızda bulunuyor.”

Yazın ve kışın kullanıcıların değişen beklentilerini dikkate alarak, hizmetlerini genişlettiklerini ifade eden Kalkan, “Kullanıcılarımız yaz aylarında en çok klima montajı ve klima bakımı hizmetlerimize talep gösterdi. Bu taleplerle birlikte kategorilerimizi güncelleyerek yeniliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi. 

"Mr Usta Yolda" özelliği ve dil seçeneği eklenecek

Önümüzdeki günlerde kullanıcılara uygulama üzerinden “Mr Usta Yolda” özelliğinin sunulacağını da duyuran Kalkan, yenilik kapsamında hizmet verecek ustanın nerede olduğunun görülebileceğini ifade etti. Bununla birlikte yabancı müşteriler için de web sitesine İngilizce dil seçeneği getirileceğini söyledi. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)