Yazlık Evlerde Legrand Ürünleriyle Güvenlik

Baharın gelişiyle yazlık evlerde renovasyon çalışmaları hız kazandı. Evlerin dekorasyonu kadar kış aylarında zarar gören evin dış cepheleri de yenilenme sürecinin en yakın tanıkları. Yoğun yağışla nemlenen dış cepheler, zarar gören anahtar-prizler ve toza ve kire maruz kalan alanlar… Yazlık evlerde bu etkileri minimize etmek için Forix ve Soliroc’u geliştiren Legrand, dış cephelerdeki anahtar-prizleri suya, darbelere ve neme karşı koruyarak yaşam alanlarının yıllara meydan okumasını sağlıyor.

                               

Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlıyor. Yoğun yağışla ve denize yakınlıklarıyla nemlenen dış cephelerde, toza ve kire maruz kalan alanlar için son teknolojiyle dizayn edilmiş ürünleri kullanmak şart. Yazlık evlerde bu etkileri minimize etmek için Forix ve Soliroc’u geliştiren Legrand, dış cephelerdeki anahtar-prizleri suya, darbelere ve neme karşı koruyarak yaşam alanlarının yıllara meydan okumasını sağlıyor.

   Sade ve dayanıklı…

IK10 - IP55 koruma değerleriyle suya ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan Soliroc; iç ve dış mekanlara uygun sadeliği ve dayanıklılığıyla büyük beğeni topluyor. Görenleri hayran bırakan tasarımıyla duvarların vazgeçilmez bir parçası olan Soliroc;  fonksiyonel kullanımıyla dış cephe dekorasyonu için metal rengi, sağlamlığı ve estetik duruşu ile ideal bir seçim oluyor. Kullanıcısının güvenliğini maksimum seviyede tutan Soliroc, yaşam alanlarına sofistike bir imaj vadediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)