Yeşille Mavinin Kucağında, Önceliği ‘Doğa’ olan Otel

Maxx Royal Kemer Resort & Spa, Kemer’in eşsiz koylarının kucağında sonsuz bir yaşam kaynağı sunan doğaya karşı duyduğu minneti, paylaştığı her köşeyi en doğru ekolojik yöntemlerle koruyarak gösteriyor. Sonsuz maviliklerin tam ortasına konumlanan Otel, etrafındaki doğayı ve ekolojik sistemi korumaya ve yaşatmaya yönelik uygulamaları, İçerisinde yer aldığı muhteşem doğa ile uyumlu mimarisi, insan sağlığına ve konforuna önem veren iç mekan tasarımı ve peyzaj uygulamaları İle önceliğinin doğa olduğunu vurguluyor.

Toros dağlarının üzerinde uzanan çam ormanlarının kucakladığı birbirinden muhteşem 2 ayrı koy… Ve bu koylara ev sahipliği yapan Maxx Royal Kemer Resort & Spa, Temmuz ayında kapılarını tatil severlere açtı.

Türkiye’de ilk kez uygulanan sıra dışı konsepti ile farklı ve özel hizmetler sunan Maxx Royal Kemer Resort & Spa, Grand butik otel anlayışı ile Dünya’nın en iyi 10 resort’ünden biri olma hedefiyle tasarlanmış. Alışılagelmiş otelcilik ve tatil anlayışını değiştirerek sektöre yön vermeyi hedefleyen otel, Akdeniz’in en uzun sezonunun yaşandığı ve Ege’nin yemyeşil doğasının hüküm sürdüğü özel bir bölgede yer alıyor. Tesis, Toros Dağları’nın üzerinde uzanan çam ormanlarının kucakladığı 400 metre uzunluğundaki eşsiz güzellikteki özel sahil ve birbirinden muhteşem 2 ayrı koyda 200 dönümlük bir alan üzerinde konumlanmış.

Önceliği ‘Doğa’ olan Otel

Maxx Royal Kemer Resort & Spa, Kemer’in eşsiz koylarının kucağında sonsuz bir yaşam kaynağı sunan doğaya karşı duyduğu minneti, paylaştığı her köşeyi en doğru ekolojik yöntemlerle koruyarak gösteriyor. Sonsuz maviliklerin tam ortasına konumlanan Otel, etrafındaki doğayı ve ekolojik sistemi korumaya ve yaşatmaya yönelik uygulamaları, içerisinde yer aldığı muhteşem doğa ile uyumlu mimarisi, insan sağlığına ve konforuna önem veren iç mekan tasarımı ve peyzaj uygulamaları ile önceliğinin doğa olduğunu vurguluyor. Tasarımını Türk mimarların yaptığı otelin genel konsept ve iç mimarisi Geomim Mimarlık’tan Mahmut Anlar’a, dış cephe mimarisi ise Baraka Mimarlık’tan Abdurrahman Çekim’e ait.

Yeşille mavinin kucağında, bambaşka bir hayat

Maxx Royal Kemer Resort & Spa Oteli çevreleyen cennet koylarında, plaj ile koy arasındaki ormanlık alanda yer alan Maxxiland, doğal çocuk denizi ve kum plajıyla da çocuklarınıza ve size yeşille mavinin kucağında, bambaşka bir hayatı deneyimletiyor. Ayrıca oyun parkı, spor aktiviteleri, dalış okulu gibi aktivitelerle de her yaşa ve her zevke ayrı aktivite fırsatı sunuyor.

İnsan sağlığına önem veren otelin uluslararası mutfaklarında ise alışılmışın dışında bir konseptle sunulan yemekler, çocuklar ve özel diyeti olan konuklar da düşünülerek sipariş üzerine hazırlanıyor.

Maxx Royal, Kemer’de Trakya Cam’ı Seçti!

Yeşille mavinin kucağında bambaşka bir hayatı deneyimleyebileceğiniz Maxx Royal Kemer, Trakya Cam’ın TRC Flotal aynaları ile renklendi.

Tasarımcılar mekana ferahlık ve derinlik sağlayan ayna uygulamalarında tercihlerini kat koridorlarında TRC Flotal mavi, lobi ve barda TRC Flotal füme’den yana kullandı..

TRC Flotal, mavi ve fümenin yanı sıra renksiz, yeşil ve bronz renk seçenekleri ile tasarımcılara ve kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sunuyor.

MAXX ROYALl KEMER RESORT & SPA TRC FLOTAL

“Dünyanın altıncı, Avrupa’nın ise üçüncü büyük düzcam üreticisi olan Trakya Cam, geniş ürün yelpazesi ile tasarımcı ve kullanıcılara estetik mekanlar yaratma imkanı sunuyor.

TRC FLOTAL EXTRA CLEAR İLE HERŞEY DOĞAL HERŞEY KENDİ RENGİNDE

Trakya Cam’ın kullanıcılara sunduğu yeni aynası TRC Flotal Extra Clear daha parlak yansımalar için tercih ediliyor. Yüksek ışık yansıtma özelliği, bulunduğu ortama derinlik katarak daha parlak ve daha doğal görüntü sağlıyor.

TRC FLOTAL E İLE ÇEVRE DOSTU YANSIMALAR

Trakya Cam’ın float camı ile üretilen ürünü TRC Flotal E Ekolojik Ayna, bakırsız ve kurşunsuz üretimi ile çevre dostu olma özelliğinin yanı sıra yüksek dayanımı ile sizi uzun yıllar yansıtıyor.

TRAKYA CAM AYNADA “TRC FLOTAL” KALİTESİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYOR

En ileri teknolojilerle float camın ayna hattından geçirilmesi ile son halini alan TRC Flotal, kalitesi ile uygulandığı alana estetik, ışık ve ferahlık kazandırarak birçok önemli projede tasarımcıların tercihi olmaya devam ediyor.

MEKANLAR TRC FLOTAL İLE RENKLENİYOR

TRC Flotal renksiz, füme, bronz, mavi, ve yeşil renklerde geniş ürün yelpazesi ile farklı tasarımlara uygun aydınlık mekanlar için kullanıcılara zengin mimari çözümler sunuyor


www.trcflotal.comwww.trakyacam.com.tr


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)