Yıldız Entegre, 25. Intermob Fuarı'nda Yenilikçi Ürünleri İle Öne Çıktı

Yıldız Entegre, mobilya sektörünün önde gelen etkinliklerinden biri olan 25. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı (Intermob), yenilikçi ürünleri ile dikkat çekti. Türkiye ve dünya genelinde önde gelen orman ürünleri markalarından biri olan Yıldız Entegre, bu prestijli etkinlikte tasarıma ilham veren plaka, kapı, parke ve süpürgelik ürün gruplarındaki yeniliklerini sergiledi.

Yıldız Entegre Intermob Fuarı

Fuar, 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi ve yerli ve yabancı birçok firmanın katıldığı bir global iş platformuna dönüştü. Yıldız Entegre'nin kalite ve tasarım odaklı yaklaşımı, doğanın parametrik yapılarından esinlenerek oluşturulan 572 metrekarelik sergi alanında ziyaretçilerle buluştu. Sergi, mekanlara değer katan ürün çeşitliliği ve yaşam alanlarına getirdiği derinlikle markanın lider konumunu vurguladı. Ayrıca, Yıldız Entegre'nin 2023 Trendbook'unda yer alan 5 farklı tema, Yıldız Entegre yüzeyleri kullanılarak hayata geçirilen yaşam alanlarıyla Intermob Fuarı'nda büyük ilgi gördü.

Fuar boyunca, kapı, parke ve levha ürün gruplarındaki yeni ürünler, Yıldız Entegre ekibi tarafından stant ziyaretçilerine sunumlarla tanıtıldı. Günlük olarak gerçekleştirilen sunumlar, müşterilerden büyük ilgi gördü. Yaklaşık 70 mimari ofisten davet edilen konuklar, Yıldız Entegre'nin standında ağırlandı ve özel sunumlarda Yıldız Entegre'nin sektördeki öncü ürünleri tanıtıldı, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Bu etkinlik, Yıldız Entegre'nin sektördeki liderliğini ve yenilikçi ürünlerini vurguladığı bir platform olarak büyük başarı kazandı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)