Ytong'tan Ekonomik ve Estetik Çözüm

Ytong, ekonomik, yanmaz ve masif Cepli Asmolen Blokları ile sektöre yön vermeye devam ediyor. Ytong’un Cepli Asmolen Blokları, asmolen döşeme uygulamalarında gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verirken, yanmaz ve masif yapısı, sağladığı ses ve ısı yalıtımı sayesinde inşaatlarda fark yaratıyor.

Sektöründe ilklerin öncüsü Türk Ytong, Cepli Asmolen Blokları ile asmolen döşeme uygulamalarında hafifliği, uygulama kolaylığını ve yalıtım avantajını bir arada sunuyor.

Mineral bazlı, yanmayan ve masif bir ürün olan Ytong Cepli Asmolen, aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlıyor. Yapılarda ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu performansını artıran Ytong Cepli Asmolen Blokları, uygulama sırasında içerisine beton sızdırmayan boşluksuz yapısı sayesinde inşaatlarda yüzde 15’e varan beton tasarrufu sağlıyor. Döşeme kolaylığı sağlayan cepli ve hafif yapısının yanı sıra düz yüzeyler elde etme fırsatı sunan Ytong ile sıva uygulamalarında ise yüzde 30-40 oranında tasarruf elde ediliyor.


Verimli ve Güvenli İnşaatlar İçin

A1 sınıfı hiç yanmaz özellikteki Ytong Cepli Asmolenler, Yangın Yönetmeliğine uygun, güvenli yaşam alanları oluşturulmasına da olanak sağlıyor. Asmolen uygulamalarında sıklıkla sorun oluşturan avize vb. ağırlıkların tavana montajı işi Ytong’da sorunsuzca yapılabiliyor. İnşaat verimliliğini büyük oranda etkileyen şantiyedeki bedensel işlerin kolaylaşmasına hafif yapısı ve uygulama kolaylığı ile katkıda bulunan Ytong Cepli Asmolen Blokları, bu sayede çalışanların motivasyonunu ve iş kapasitesini de artırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)