Yurtbay Seramik Uşak Doğaser Bayi Açıldı

Yurtbay Seramik Uşak Doğaser Bayi

Yurtbay Seramik, Türkiye genelindeki faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. 5 Temmuz Cuma günü, Uşak Doğaser Bayi’nin açılışı CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Çevre Şehircilik İl Müdürü Bülent Güngör, Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Serkan Peker, Pazarlama Genel Müdürü Hasan Bülent Şamlı, Doğaser Bayi kurucu ortakları Murat Yaylı, Ziya Sarıkaya, Ali Karyağdı ve sektör profesyonellerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yurtbay Seramik, Uşak Doğaser Bayi ile bölge halkına yenilikçi ve kaliteli seramik ürünleri sunmayı hedefliyor. Açılış töreninde konuşan Pazarlama Genel Müdürü Hasan Bülent Şamlı, Yurtbay Seramik’in 1995 yılında Zeki Yurtbay tarafından kurulduğunu ve kaliteyi ön planda tutarak hem ulusal hem de uluslararası fuarlarda ürünlerini sergilediklerini belirtti. Şamlı, Uşak’ın gelişmekte olan bir bölge olduğunu ve bu yatırımın hem firmaya hem de tüketicilere fayda sağlayacağını ifade etti.

İcra Kurulu Başkanı Serkan Peker ve Doğaser Bayi kurucu ortaklarından Murat Yaylı, törende bayi hakkındaki iyi dileklerini paylaştılar. Yurtbay Seramik, Uşak Doğaser Bayi ile Uşaklı tüketicilere estetik ve kaliteli çözümler sunmayı, yerel ihtiyaçları karşılamayı ve bölge ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)