​ZMT Toros'tan Yüksek Enerji Tasarruflu Doğa Dostu Ürünler

Islak hacim sektöründe dayanıklılık ve kaliteyi ön planda tutan ZMT Toros, enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ürünleriyle doğayı korumayı ihmal etmiyor.

Yüksek teknoloji ürünü ıslak hacim ekipmanları, otel banyo aksesuarları ve WC dezenfeksiyon sistemleriyle 30 yılı aşkın süredir hizmet veren ZMT Toros, enerjiden tasarruf sağlayan doğa dostu ürünleriyle öne çıkıyor. Paslanmaz çelikten veya ABS sert plastikten imal edilen ürünler 4 ve 5 yıldızlı oteller, birinci sınıf tatil köyleri, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, AVM'ler, kongre merkezleri, okullar, havalimanları, restoranlar, kafeteryalar ve devlet dairelerinde kullanılıyor.


BOBSON Elektronik Kağıt Havlu Verici uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor

BOBSON Elektronik Kağıt Havlu Verici, parlak ABS sert plastik gövdesi ve paslanmaz çelik kombine malzemesiyle son derece dayanıklı, uzun ömürlü kullanım olanağı sağlıyor. Elektrikli ve pilli kilit tertibatına sahip ürünün uzun ve kısa kağıt alabilme ve 0 – 6 – 12 – 18 saniye bekletme seçeneğini bulunuyor. BOBSON Elektronik Kağıt Havlu Verici, ZMT Toros garantisiyle pazara sunuluyor.

FAST DRY El Kurutma Makinesi enerjiden yüzde 90 tasarruf ettiriyor

FAST DRY El Kurutma Makinesi, çevre dostu olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. 1600 Watt enerjisi ve jet motoruyla yüzde 90'a varan enerji tasarrufu sağlayan ürün çelik yapısı, mat görünümlü gövdesiyle şıklıkla dayanıklılığı birleştiriyor. 65 derece üfleme sıcaklığı, 10 ve 15 saniye seçenekli kurutma süresiyle, kısa sürede kurutma sağlıyor.

FAST DRY ECO El Kurutma Makinesi engelli tuvaletlerine uygun kullanım sağlıyor

Yüksek vandalizme karşı test edilmiş olan FAST DRY ECO El Kurutma Makinesi, ayarlanabilir motor gücüyle çalışan yüzde 96 varan enerji tasarrufu sağlıyor. Ürün en son Japon teknolojisi olan AQ iyonlu antibakteriyel gövdesi sayesinde bakteri oluşumunu yüzde 99 oranında engelliyor. Maximum 750 Watt/ 20000 devirde 10- 15 saniye kurutma süresi olan FAST DRY ECO ayrıca engelli WC'lerine de uygun kullanım sağlıyor.

Dayanıklı ve şık FAST DRY Sıvı Sabun Dispenseri

FAST DRY Sıvı Sabun Dispenseri, paslanmaz çelik yapısı ve mat gövdesiyle dayanıklılık ve şıklığı ön planda tutuyor. Ürün 0,8 litre hacmi sayesinde tek seferde yüksek dolum sağlarken, kilit tertibatı dökülme sorunu yaşatmıyor. Fotoselli çalışma özelliği bulunan Fast Dry Sıvı Sabun Dispenseri 4 adet orta pille çalışabiliyor.

BUBSON Köpük Dispenseri maksimum hijyen sağlıyor

BUBSON köpük Dispenseri, parlak görünümlü sert plastik ABS gövdesiyle, uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Köpük seviyesini gösterme penceresi ve bir seferde 0,75 mililitre köpük verme özelliği, kullanım kolaylığı sağlıyor. El değmeden köpük verme özelliği ve antibakteriyel sabun kullanımına uygun yapısıyla maksimum hijyen sunuyor. BUBSON Köpük Dispenseri, 3 adet orta pille çalışabiliyor.

BOBSON Sıvı Sabun Dispenseri yüksek hacim kapasitesi sık dolum yapma sorunu çözüyor

BOBSON Sıvı Sabun Dispenseri paslanmaz çelik ve parlak sert plastik ABS gövdesi sayesinde uzun yıllar problemsiz kullanılabiliyor. Kilit tertibatı sayesinde dökülme sorunu yaşatmıyor. 1 litrelik hacim kapasitesi sık dolum yapma problemini ortadan kaldırıyor. BOBSON Sıvı Sabun Dispenseri, 3 adet orta boy pille çalışıyor.

ZMT Toros’un pazara yeni sunduğu BUBSON Köpük ve Sıvı Sabun Dispenserleri’nin kartuşlu modelleri sık kullanım sonrası pompa ve pompa ömrü problemlerini ortadan kaldırıyor. Kartuşlu sistem sabun veya köpük dolumu sırasında oluşan teknik ve hijyenik tüm sorunlara çözüm getiriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)