EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Dekorasyonda doğaya dönüş başladı

İtalyan BTicino, yaşam alanlarında farklılık arayanların karşısına Pantone'nin seçtiği yılın trend rengiyle çıkıyor. Livinglight ve Axolute serilerinde yer alan ‘Greenery’ renkli anahtar-prizleriyle BTicino, dekorasyonda doğanın yansımalarını görmek isteyenlerin tercihi oluyor.

BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute ve Livinglight serileriyle yaşam alanlarını minimalist bir çizgiyle buluşturmanın yanı sıra Pantone’nin belirlediği 2017’nin trend rengi ‘Greenery’ renkli anahtar-prizleriyle dekorasyonda doğanın izlerini sürmek isteyenlerin karşısına çıkıyor.

‘Doğal’ olarak güzel…

İtalyan tasarımını ürünlerine yansıtan BTicino’nun Livinglight ve Axolute serilerinde kendine yer bulan yeşil ve tonları; yaşam alanını son trendlerle dekore etmek isteyenler için eşsiz bir seçenek oluyor. Doğanın en belirgin rengi yeşil ile tüm zevklere hitap eden BTicino, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle dekorasyonda fark yaratmak isteyenlerin öncelikleri arasında yer alıyor.

Mutluluğun rengi yeşil, BTicino ile yaşam alanlarında...

İnsana huzur ve ferahlık hissi veren yeşil renkli Livinglight ve Axolute çerçeveleriyle BTicino, dokunduğu her alanın kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Livinglight ve Axolute serileriyle BTicino, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)