EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

GROHE: Teknik İlerlemeyi Tasarımla Birleştiriyor

Artık Bluetooth teknolojisi ile donatılan GROHE SPA® F-digital Deluxe koleksiyonu, günümüzün modern banyolarında en son teknolojiye sahip duş ve spa deneyimini sunuyor. Bu fonksiyonel güncelleme sayesinde GROHE SPA® uygulamasını çalıştıran geniş yelpazeye yayılmış iOS veya Android tabanlı mobil cihazlar artık koleksiyonun ışık, ses ve buhar modüllerini kontrol etmekte kullanılabiliyor. Bluetooth teknolojisinin kullanımı ile GROHE ev spasının sunduğu olağanüstü keyfe ulaşmak daha da kolay hale geliyor.

Yeni Bluetooth fonksiyonelliğini kullanmaya yönelik teknik gereksinimler, Bluetooth ünitesi, 2.0 Bluetooth Baz Ünite Kutusu ve GROHE SPA® uygulamasını çalıştıran bir Bluetooth özellikli cihazdan oluşuyor.

Bir reset düğmesi ve durum göstergesi bulunan duvara monte Bluetooth ünitesi, kablosuz Bluetooth bağlantısının kopması halinde bir güvenli kapatma düğmesine de sahip. Işık, ses ve buhar modüllerinin yanı sıra güç kaynağı ve veri iletişimi için bağlantılar sunan kontrol ünitesi duşa istenen tüm uygulamaların yerleştirilmesine imkan veriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)