9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ Ele Alınacak

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) tarafından 12-13 Nisan tarihlerinde İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda düzenlenecek 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ ele alınacak.

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)tarafından 2002'den bu yana düzenlenen Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, bu yıl daha geniş bir kapsamla konferans olarak gerçekleştiriliyor. 
Işıklar Yapı Ürünleri’nin ana sponsorluğu ve Panelsan Çatı ve Cephe Sistemleriile Braas Çatı Sistemleri’nin sponsorlukları ile 12-13 Nisan 2018tarihlerinde TC İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda düzenlenecek konferansa, alanlarında uzman çok sayıda konuşmacı katılacak.

Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri ele alınacak

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın ana teması; çevreci, verimli ve sürdürülebilir yapısı nedeniyle dünya gündeminde giderek önem kazanan ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ olarak belirlendi.

Dünya genelinde enerji verimliliği sağlayan ekolojik çatı ve cephe uygulamaları hızla artarken, konferansa katılan şirketler bu konudaki çarpıcı yenilikleri kamuoyuyla paylaşacak. Şirketler, akademisyenler, yerel yönetimler, tasarımcılar ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, sektörün inovatif vitrinine dönüşecek.

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın gündeminde, çatı ve cephe sistemlerinin araştırma, geliştirme, tasarım, yapım, kullanım ve dönüştürme süreçlerinde konsept, malzeme ile teknoloji alanlarında bugüne kadar yapılmış çalışmalar yer alıyor. Konferans, iki gün boyunca sektör temsilcileri, akademisyenler, tasarımcılar, mimarlık öğrencileri ve diğer paydaşları buluşturacak. Konferansta dünyada geçerli teknoloji ve standartlara ulaşarak, yenilerini belirlemek için işbirliği olanakları da geliştiriliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)