Acıbadem Mandarins Yalıtımda Isıdem'i Tercih Etti

Mandarins Gayrimenkul’ un 1.2 Milyar TL’ lik yatırımla gerçekleştirdiği Mandarins Acıbadem projesinde ISIDEM Yalıtım ürünleri tercih edildi.

İstanbul Anadolu yakası’nda iki etap olarak planlanmış, toplamda 1.2 Milyar TL’ lik yatırım ile gerçekleşecek Mandarins Acıbadem’ in ısıtma-soğutma-havalandırma sistemlerinde ISIDEM Yalıtım’ın LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü ve Flexiduct esnek hava kanalı ürünleri kullanıldı.

Toplamda 1115 daireden oluşacak iki etaplı projenin ilk etabı Mayıs 2018’ de, ikinci etabı ise 2020 yılında tamamlanacak.

Sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı Coolflex’te

Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ ≥   10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)