Addo Furniture, Orgatec’te Yeni Tasarımlarını Tanıtacak

Uluslar arası tasarım anlayışı ile ofis mobilyaları sektöründe özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, 25 Ekim’de Köln’de düzenlenecek olan Orgatec’te yeni tasarımlarını sektör profesyonellerine tanıtacak. 

Tasarımın hayatın her alanında önem kazanmasından yola çıkarak iş hayatına özel ürünler geliştiren Addo Furniture, yeni nesil tasarımlarını ofis mobilyası sektörün en büyük buluşma noktası Orgatec’te tanıtacak. Kaliteli, fonksiyonel ve tasarım odaklı ürünleriyle iddialı bir çıkış yakalayan Addo Furniture, tasarımın gücünü yeni koleksiyonuyla bir kez daha Orgatec’te ortaya koyacak.

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak yeni nesil ofis yaşamına imzasını atıyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı tasarımcılarla işbirlikleri gerçekleştiren Addo Furniture, sektöre damgasını vuran Sezgin Aksu tasarımı ‘Bridge’ koleksiyonunun ardından yeni bir koleksiyonu tanıtmaya hazırlanıyor. Yine Sezgin Aksu imzası ile hayata geçirilen tasarım, Addo Furniture’in özgün tasarım çizgisini, fonksiyonelliğini ve modern ofis yaşamının gerekliliklerini taşıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)