Akıllı Ev Teknolojileri Konferansı

Fibaro Türkiye'nin genel sponsorluğunda düzenlenen olan Akıllı Ev Teknolojileri Konferansı;16 Mayıs 2013 Perşembe günü 5* Marriott Hotel Asia'da yapılacak

Konferansta, endüstriye liderlik edenlerin en son teknolojileri, tasarımları ve görüşlerini katılımcılarla paylaşacağı bir ortam yaratmak, sistem entegratörü ve çözüm partnerlerine yeni iş fırsatları sunmak, İnşaat dünyasını, teknoloji firmalarını ve sektör uzmanlarını bir araya getiren bir panel platformu


sağlamak, akıllı odalardan başlayıp, akıllı binalara, akıllı kampüslere ve akıllı şehirlere uzanan çağımızın “bağlı” (connected) dünyasına bir yolculuk yapmak, akıllı sistemlerin kullanımı ile ilgili bir araya gelecek olan tüm sektör ile networking imkanını katılımcılara sunmak hedefleniyor.

A.Nazmi Durbakayım - İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Teoman Küpeli - Fibaro Türkiye Genel Müdürü, Gökhan Bitik - Sony EU, Çağatay Arslan - U2 Danışmanlık, İlter Oktay - Be Sistem İleri Teknolojiler A.Ş. Yöneticisi, Hamdi Saraç - Casa Enerji Genel Müdürü, Gökhan Olçun - Asel Grup Genel Müdürü,Serdar Aziret - Schneider Elektrik Eco Business Pazarlama Müdürü, Prof. Dr. Figen Kadırgan gibi kendi alanında uzman konuşmacılar konferansın katılımcıları arasında.

Konferansın sonunda Akıllı ev neler sunmalı Sağlayıcı ve Kullanıcı açısından değerlendirmeler konulu bir forumda düzenlenecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)