Altaş Jeneratör’den Son Bir Yılda Hızlı Atak

Altaş Jeneratör, 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile son bir yılda sektörde adını daha çok duyurmaya başladı. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde fabrika alanını büyüterek hem üretim yeteneğini geliştiren hem de üretim hacmini arttıran firma, 2018 yılında rekor bir büyümeye imza attı. Aynı dönemde faaliyet alanını genişleterek Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ülkelerine de hizmet vermeye başlayan Altaş Jeneratör, bugün artık daha fazla noktaya kesintisiz enerji ulaştırıyor.

Gerek global ekonominin gerekse ülke ekonomisinin içinde bulunduğu durgunluğu, fabrika alanına ve kurumsal kimliğine yatırım yaparak fırsata dönüştüren Altaş Jeneratör, son bir yıl içinde hızlı bir yükselişe geçti. Geçtiğimiz bir yıl içinde hem tesislerine hem de marka kimliğine yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Altaş Jeneratör, üretim ve ihracat hacmini geçen seneye göre 3 kat arttırarak 2018 yılında rekor bir büyümeye imza attı. Yaşadığı bu hızlı dönüşüm sonucunda yeni pazarlara da giren firma, Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ülkeleri ile de çalışmaya başladı. Altaş Jeneratör, bugün 35 farklı ülkede 76 farklı firma ile dünya genelinde birçok pazara kesintisiz enerji ulaştırıyor.

Altaş Jeneratör CEO’su T. Batu Sirman şirketin hızlı büyümesi ile ilgili olarak şunları dile getirdi: “Altaş Jeneratör olarak ekonomik durgunluğu fırsata dönüştürerek, “Run for more” vizyonumuzla durmadan daha iyisi için, daha fazlası için çalışarak gücümüze güç kattık. Bunu da güçlü, hırslı ve inançlı ekibimiz sayesinde yaptık. Yeni fabrikamız, yeni ve deneyimli ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz ve büyük bir atak içindeyiz. Yenilenen vizyonumuz ve yeni kimliğimizle sektörü dönüştürecek atılımlara hazırlanıyoruz. Ulusal ve global arenada adımızı daha fazla duyuracağız.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)