Amerika Gayrimenkul Fuarı’nın Türkiye Ortağı CNR Oldu

CNR Holding, Amerika'nın en prestijli gayrimenkul etkinliği olan 2024 America Property Exhibition (APEX)'in Türkiye organizasyon partneri oldu. 3-5 Eylül tarihleri arasında New York City Javits Center'da gerçekleştirilecek olan bu önemli fuar, dünya genelinden öncü gayrimenkul geliştiricilerini, yatırımcılarını, girişimcilerini ve emlak profesyonellerini bir araya getirecek.

Amerika Gayrimenkul Fuarı

MIE Grup Başkan Yardımcısı Zahoor Ahmed ve CNR Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhan Erem arasında imzalanan anlaşma sonrasında, sektörün önde gelen iş insanları Mandarin Oriental Bosphorus Hotel'de düzenlenen bir networking etkinliğinde bir araya geldi. Türk gayrimenkul sektörünün global pazardaki hacmini arttırmayı amaçlayan etkinliğe 60’ın üzerinde yerel ve uluslararası iş insanı katıldı.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhan Erem, toplantıda yaptığı konuşmada, "CNR Emlak Fuarı markasıyla uzun yıllar başarılı işlere imza attık. Hem kendimiz hem de sektör için çıtamızı bu ortaklık ile yükseltiyoruz" dedi ve ekledi: "Arzı doğrudan yatırımcılarla buluşturacak bu fuar sektöre yeni bir soluk katacak. Gelişmekte olan ülkeler bu büyük pazarı iş ağına katmak için çaba sarf ediyor, biz de CNR Holding olarak nitelikli alıcıyı Türk ihracatçısıyla buluşturmak için bu ortaklığı kurduk."

MIE Grup Başkan Yardımcısı Zahoor Ahmed ise, "Amerikalı yatırımcılar portföylerini çeşitlendirmek ve geliştirmek istiyorlar. Başta New York olmak üzere birçok yatırımcı grup, yatırım bankası bu fuarda yatırım fırsatlarını değerlendirecek. Türkiye gibi potansiyeli yüksek bir ülkenin de burada olması bizler için sevindirici." dedi. Ahmed, kurdukları dijital platform sayesinde katılımcıların fuar sonrasında da dijital olarak uzun süre görünüm sağlayacaklarını ve yatırımcılarla bire bir görüşme imkanı olan toplantılar sayesinde etkileşimin artacağını belirtti.

New York City Javits Center'da mühendislik firmalarından emlakçılara, finans kurumlarından taşeronlara, sigorta şirketlerinden mimarlık firmalarına kadar farklı alanlarda katılımcıların bir araya geleceği fuar alanı, 310.000 metrekarelik geniş bir alana kurulu modern ve yüksek teknolojili bir kongre ve fuar merkezi ve Amerika Birleşik Devletleri ve global ticaret ağının büyümesine katkıda bulunan etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)