Aquabalance Teknolojisi ile Dış Cephelerde Kalıcı Güzellik

ÇEVREYE DUYARLI VE SUYLA DOST BİR YAPIYA SAHİP OLAN WEBER. TEX PLAST AQUABALANCE, CEPHELERDE KÜF VE MANTAR OLUŞUMUNA İZİN VERMİYOR.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, yapı kimyasalları üretiminde çözümler sunan Weber, “Aquabalance Teknolojisi” ni geliştirdi. “Aquabalance Teknolojisi” yüksek performansı ile küf ve mantar oluşumunu engelleyerek dış cephelerde kalıcı güzellik sağlıyor.
Akrilik emülsiyon esaslı Weber.Tex Plast Aquabalance, Türkiye’de “Aquabalance Teknolojisi” ile üretilen ilk son kat kaplama malzemesi olma özelliğini taşıyor.

Cephelerde küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen Weber.Tex Plast Aquabalance, aynı zamanda çevreye duyarlı ve suyla dost bir yapıya sahip. Ürünün biosit içermeyen yapısı, zehirli katkıların yağmur suları ile cepheden süzülmesini ve yeraltı sularına karışmasını engelliyor. Yüksek su buharı geçirgenliği ile yüzey nemini dengeleyen Weber.Tex Plast Aquabalance’ın avantajlarından biri de kendinden renkli yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sağlaması.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)