ASAŞ Maxi Riviera ile Estetik Çözümler

ASAŞ'ın öncü sanayi ürünlerinden Maxi Riviera 105-125-165 mm, dar kanat ve adaptör profilleriyle mekânlarda zarif ve şık bir görünüm arayanlar için ideal bir seçenektir. Bu sistem, 6 odacıklı tasarımıyla birlikte binalarda mükemmel yalıtım sağlamaktadır.

ASAŞ Maxi Riviera

Türkiye'nin lider sanayi kuruluşlarından biri olan ASAŞ'ın sunduğu Maxi Riviera 105-125-165 mm, pervazlı ve denizlikli kasa uygulamalarıyla mekânlara estetik çözümler sunmaktadır. Fransa'daki iklim ve kullanım alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlanan bu sistem, 4, 20, 24, 28, 34, 40 mm aralığındaki nitelikli cam uygulamalarıyla birleştirilerek maksimum ses ve ısı yalıtımını sağlamaktadır.

Maxi Riviera, Fransız tipi balkon uygulamalarına özel adaptörlü çift kanat uygulamasına sahiptir. Ayrıca, 105, 125, 165 mm denizlikli kasa profilleriyle normal kasadan farklı bir estetik sunar. Beyaz, gri ve krem PVC profil renklerinin yanı sıra koyu meşe, siena, ceviz, budaklı gibi lamine renk ve desen çeşitleriyle de her zevk ve ihtiyaca hitap etmektedir.

Maxi Riviera, dar kanat ve adaptör profilleriyle mekânlarında zarif ve şık bir görünüm arayanlar için ideal bir tercihtir. Hem estetik hem de fonksiyonel özellikleriyle evlerinize mükemmel bir yalıtım sağlamak için tasarlanmıştır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)