Baumeet 2023-2024 Zirvesi’nde Geri Sayım Başladı

Baumit, inşaat ve ısı yalıtımı endüstrisinde Avrupa'nın lideri olarak, Baumeet 2023 - 2024 Zirvesi'nde sektör temsilcilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 15-17 Aralık 2023 tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecek olan bu zirve, yenilikçi ürün lansmanları ve sektör uzmanlarının sunumlarıyla dolu zengin bir programa sahip olacak.

Baumit Türkiye, sektördeki öncü konumunu ve güvenilir marka değerlerini koruyarak, Baumeet 2023 - 2024 Zirvesi ile iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturmayı hedefliyor. Bu zirve, şirketin ve inşaat sektörünün 2023'ü değerlendireceği ve 2024 vizyonunu, hedeflerini ve inovasyon trendlerini paylaşacağı önemli bir platform olacak.

Baumit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer

Baumit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer, "Bu yıl katılımcıları çok özel bir programa davet ediyoruz. Zirve, bilgilendirici sunumların yanı sıra eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yapacak ve katılımcıları Türk yapı sektöründe çığır açan yeni ürünlerle buluşturacak." diye belirtti.

Dinçer ayrıca, "Bayilerimizin katkılarını çok önemsiyoruz ve onlarla güçlü bir ekosistem oluşturuyoruz. Baumeet 2023 - 2024 Zirvesi, şirket kültürümüzü ve güçlü bağlarımızı yansıtan özel bir etkinlik olacak. Bu zirve, katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunacak." dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)