EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Berker %56 Büyüme İle Yoluna Devam Ediyor

Akıllı bina otomasyon ve anahtar priz sistemlerinin markası Alman menşeili Berker by Hager’in dün düzenlediği basın toplantısında Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman basın mensupları ile buluştu.
Markanın 2015 hizmet ve kalite standartlarının yanı sıra gelişim grafiği, hedefler, yeni teknolojiler ve sektör değerlendirmesinin yapıldığı basın toplantısında yeni yılda hızını arttırmayı hedefleyen Hager teknolojileri ve sistemleri gündem konusu oldu.

Binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, 2008 yılında girdiği ve başarıyla ilerlediği Türkiye pazarında liderliğini yıllık %56 büyüme hızına ulaşarak devam ettiriyor.


Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı avm,otel,villa, rezidans v.b projelerin sunumlarının paylaşıldığı toplantıda Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman ‘Türkiye’nin Hager Group’a bağlı ülkeler arasında akıllı bina otomasyonu satışında dünya üçüncüsü, büyüme oranı ile de dünya birincisi olarak yılı kapattığını’ belirtti.

Medeni Kahraman ‘2014'te tüm dünyada 5.4 Milyar Lira ciroya ulaşan Hager'in başarısının ardından Türkiye'de yatırımlarını güçlendireceğini ve önümüzdeki dönemde gerek yeni teknolojiler gerek kişiye özel çözümler üretilmesi ile Türkiye'de daha da güçlü konumda olmayı hedeflediklerini’ açıkladı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)