Bien, Cersaie Fuarı ve 2gether Gecesi İle İtalya’da Gövde Gösterisi Yaptı

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien, en son teknoloji ve eşsiz tasarım çizgileriyle geliştirdiği ürünlerini, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de sergiledi. Bien, fuar kapsamında şehrin en ünlü tarihi yapılarından Palazzo Re Enzo’da gerçekleştirdiği ve 300 seçkin konuğu ağırladığı etkinlikle de İtalya’daki gövde gösterisini taçlandırdı.  

Bien Cersaie Fuarı

Tasarımdaki öncü kimliği ve çevreci yaklaşımıyla adından söz ettiren Bien, 26-30 Eylül tarihleri arasında İtalya Bologna’da düzenlenen dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de global sektör profesyonelleri ile buluştu. Bien, global vizyonu ve fuar anlayışına yeni bir soluk getirme hedefi doğrultusunda 28 Eylül Çarşamba gecesi Bologna’nın önemli tarihi mekanı Palazzo Re Enzo’da geçekleştiği ‘2gether’ etkinliğinde 300’ü aşkın seçkin misafiri ağırladı. İtalya’da büyük ses getiren organizasyon ile Bien, gücünü ve yenilikçi global vizyonunu da global arenada kanıtladı.  

Bien, 2gether organizasyonu ile İtalya’da büyük ses getirdi  

Fuarda iç ve dış mekan olmak üzere geliştirdiği geniş ürün yelpazesini uluslararası arenada görücüye çıkaran, ürün teknolojilerini ve gelecek hedeflerini katılımcılarla paylaşan Bien, ‘2gether’ gecesi ile dünya çapında onlarca ülkeden birçok iş ortağını bir araya getirdi. Adını İmparator Friedrich Enzo'nun oğlu ünlü Sardunya Kralı’ndan alan ve 1244-1246 yılları arasında inşa edilen Saray Palazzo Re Enzo’nun büyüleyici ortamında misafirler; Fashion Butterflies ve Crystal Grup dans gösterileriyle, eşsiz konser organizasyonu ve dj performansıyla doyasıya eğlenme fırsatı yakaladı. Bien, fuar ve ‘2gether’ gecesindeki gövde gösterisi ile birçok global iş birliğinin öncü adımlarını da attı.  

7 milimetrelik karolarını ilk kez Cersaie Fuarı’nda sergiledi

Bien, ayrıca 7 milimetre inceliğindeki yeni karolarını ilk kez, dünyanın dört bir yanından mimarların, yapı firmalarının ve satın alımcıların oldukça geniş bir katılım gösterdiği Cersaie Fuarı’nda sergiledi. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri standında ağırlayan Bien, seramik sektöründeki öncülüğünü de bir kez daha gözler önüne serdi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)