Bien Seramik ve Bien Banyo, Unicera'da

Bien, UNICERA Fuarı'nda Bien Seramik'in özgün tasarımlarının yanı sıra, yeni kurulan Bien Banyo'nun yeni koleksiyonlarını da ziyaretçilere tanıtacak. Yaptığı yeni yatırımlarla büyümeye devam eden Bien, UNICERA'da en son teknoloji ile ürettiği ürünleri sergileyecek.

Bien, 27 Şubat -03 Mart 2018 tarihleri arasında, Yeşilköy'de CNR Expo düzenlenecek olan Se­ra­mik Ban­yo Mut­fak Fu­arı'n­da, en ye­ni ta­sa­rım­ ürünleriyle 612 m2 büyüklüğündeki 4'üncü Hol C06 No'lu stantta ye­ri­ni ala­cak.

Bien, fuarda Bien Seramik ürünlerinin yanı sıra, Bien Banyo ürün grubunu da tanıtacak. Bien standında Bien Seramik'in yeni koleksiyonlarıyla, Bien Banyo ürün grubunda yer alan seramik sağlık gereçleri (SSG) ve armatürleri tanıtacak.

Bien bu yıl daha da büyüyerek fuarda

Son üç yılda her yıl ortalama %25'in üzerinde büyüyen Bien, üretim kapasitesini her yıl daha da genişleterek yeni yatırımlara imza atıyor. Bien Seramik'in 2018 yılının ilk yarısında devreye girecek olan yeni yatırımlarıyla mevcut kapasitesi %20 oranında artacak. Türkiye'de ilk defa bu yatırımla 10 bin 500 tonluk presler kullanacak olan Bien Seramik, daha büyük ebatta ve üstün kalitede üretim yapacak.

Doğal taş, ahşap, mermer ve büyük ebatlar 

Doğadan ilham alan bir marka olarak 2018 koleksiyonunda Bien Seramik yine doğal objeler vurgulayacak ve doğadan tarzlar sentezleyecek. Bien Seramik fuarda 40x120cm, 60X120cm, 80x80cm ebadındaki yeni koleksiyonlarını ve 20 mm kalınlığındaki ürünleri ön plana çıkaracak.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)