BMS Design Center 40. Yılını Kutlayacak

BMS DESIGN CENTER, kırk yılı aşkın deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla dekorasyon sektöründe öne çıkan bir konuma sahip. İç mimari tasarım desteği ve satış sonrası servisiyle müşterilerine Etiler Nispetiye Caddesi'nde bulunan mağazalarında konforlu bir deneyim sunuyor.

BMS Design Center 40. Yıl

Suat, Serdar ve Neslihan Işık tarafından işletilen aile şirketi, Türkiye'nin kültürel çeşitliliği ve zenginliği ile fark yaratan mekanlarda ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan markaları temsil ediyor. Poltrona Frau, Baccarat, Cappellini, Armani/Casa ve Herman Miller gibi markaların mobilya ve aksesuarlarını İstanbul'da müşterilere sunuyor.

BMS DESIGN CENTER, 40. yılını özel kutlamalarla taçlandıracak. Bu kutlamalar arasında Türkiye pazarına geri dönen Armani/Casa'nın lansmanı önemli bir yer tutuyor. Ayrıca, Guilio Cappellini küratörlüğünde gerçekleşecek olan Tasarım İkonları sergisi ve Baccarat kristalleriyle ilgili deneyim turları gibi etkinlikler düzenlenecek.

1992'den beri lider İtalyan markası Poltrona Frau'nun yeni tasarımları da İstanbul'da sergilenecek. Bunun yanı sıra, gençler ve dekorasyon sektöründeki uzmanlarla gerçekleştirilecek söyleşiler ve podcast serisiyle sektördeki gelişmeler ve trendler ele alınacak.

BMS DESIGN CENTER, 40 yıllık deneyimiyle müşterilerine kaliteli ve estetik ürünler sunmaya devam ederken, sektöre yön veren etkinliklerle de adından söz ettirecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)