Braas Yağmur İndirme Sistemleri: Estetik, Modüler ve Uzun Ömürlü

Braas Çatı Sistemleri, bir çatıda en önemli sorun kaynaklarından biri olan yağış suyunun etkin ve verimli bir şekilde tahliyesine yönelik olarak, birbirinden farklı yapı tasarımlarına hitap edebilecek çözümler sunuyor. Braas’ın her ayrıntısında bir mühendislik çalışması bulunan “Yağmur İndirme Sistemleri”, hem yağış suyunun etkin bir şekilde tahliyesini sağlıyor hem de yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Braas Çatı Sistemleri, “Bakır”, “Titanyum Çinko”, “PVC 2D” ve “PVC Deco” olmak üzere dört model alternatifini tüketicilerine sunuyor. Bir çatı sisteminin önemli unsurlarından biri olan “Yağmur İndirme Sistemleri”, Braas’ın dünya çapındaki tecrübesi ve mühendisliği ile tüm iklim koşullarına yönelik olarak geliştiriliyor. Braas, malzemelerin sıcaklık değişimlerine bağlı olarak genleşme ve büzülme olasılığını daha tasarım aşamasında ortadan kaldıran, özel esnek birleşim yerlerine sahip modüler bir yapı sunuyor. Böylece, yağış suyunun düzenli akışını engelleyen, kırılan, çatlayan ve yapının estetiğini bozan yağmur dereleri sorunu ortadan kaldırılıyor ve uzun yıllar sorun çıkarmayan dayanıklı çözümler elde ediliyor. 

Fonksiyonellik ve Estetik Bir Arada

Braas Çatı Sistemleri, çatılardaki yağış suyunun tahliyesi sorununu sağlam, estetik, fonksiyonel ve pratik ürünler ile çözüyor. Farklı yapı tasarım tarzlarına yönelik olarak geliştirilen “Bakır”, “Titanyum Çinko”, “PVC 2D” ve “PVC Deco” yağmur indirme sistemleri, esnek ve modüler yapıları sayesinde kolayca monte edilebiliyor, tüm yapılarda uygulanabiliyor. Contalı yapıları ile dere birleşme yerlerinde ek işçiliği ortadan kaldırıyor hem de %100 su sızdırmazlığı sağlıyor. Farklı iklim koşullarına, sıcaklık değişimlerine ve atmosfer etkilerine karşı yüksek direnç gösteren çözümler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Braas’ın metal ürün gamında, Bakır ve Titanyum Çinko alternatifleri tüketicilere sunuluyor. %99,9 saf bakırdan üretilen “Bakır Yağmur İndirme Sistemleri”, geleneksel görünümü ve zarafeti ile klasik mimari tarzı yapılara taşırken; Titanyum Çinko alaşımından imal edilmiş olan “Titanyum Çinko Yağmur İndirme Sistemleri” ise patine edilmiş yüzeyi ile çatılara modern bir çizgi kazandırıyor.

Braas’ın PVC ürün gamında, geometrik güçlü yapısı, havana kahve renk seçeneğiyle “PVC 2D” ve bakır görünümüyle dikkat çeken “PVC Deco” yer alıyor. Çift cidarlı PVC 2D, çatılarda yağış suyunun tahliyesi sorununu sağlam ve estetik bir şekilde çözüyor. PVC Deco ise, bakır rengi ve estetik görünümü ile öne çıkıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)