Çevresel duyarlılık LG Multi V 5’te

LG’nin en yeni ticari tip kliması LG Multi V 5, konutlardan ticari binalara ve kamu alanlarına kadar iklimlendirilecek tüm alanlar için konforlu ortamlar sunuyor. Endüstriyel boyutta yüksek enerji verimliliği, yenilikçi ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima çözümlerini içeren LG Multi V 5 VRF sistemleri, sektörde devrim niteliğindeki pek çok teknolojiyi ve çevre duyarlılığını bir arada sunuyor.

Veri analizi yöntemiyle enerji kullanımını tahmin ederek, nihai enerji yönetimi sunan LG Multi V 5, verimliliği en üst düzeye çıkararak enerji tüketimini azaltıyor. Ayrıca, her bir kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir arayüz ile donatılan kapsamlı HVAC sistemi, yenilikçi Dual Sensing Control ile sıcaklık ve nem algısı, sürekli ısıtma modu ve yağ seviye sensörü sayesinde kesintisiz konfor ve gereksiz enerji tüketiminin azaltılmasını sağlar.

LG Multi V 5, Ultimate Inverter Kompresörü sayesinde, kısmi yük verimliliğini artırırken; Ocean Black Fin ile aşındırıcı maddelere ve endüstriyel kirliliğe karşı koruma sağlayıp, bakım maliyetlerini düşüyor.

LG MULTI V 5’in Dual Sensing Control teknolojisi çok özel bir yenilik getiriyor. Havada bulunan nem miktarı, hissedilen sıcaklık değerlerini değiştiren önemli bir etken. Dual Sensing Control, iç-dış ortam havasında bulunan nem değerlerini, yani duyulur ve gizli ısı değerlerini hesaba katarak, kapasite ihtiyacını tespit ediyor. Böylelikle Multi V 5 çok daha hassas aralıklarda soğutma çevrimini kontrol ederek, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkartıyor.

Tek Modülde Yüksek Kapasite

Yeni yüksek verimli kompresör teknolojisi sayesinde ise, sistemler 10-165 Hz aralığında çalışabiliyor. Böylelikle kısmi yüklere en verimli şekilde cevap verilirken, anlık yüksek kapasite ihtiyaçları da çok hızlı karşılanabiliyor. Yeni Multi V 5 serisinde, dış ünite kapasite aralığı tek modülde 8-26 HP seçeneklerinde sunuluyor. Böylelikle bir dış ünite modülünde 26HP kapasiteye ulaşılıyor. Ayrıca Multi V 5 serisinde dış ünite kombinasyonları ile toplam 96HP kapasiteye ulaşılabiliyor.

Doğadan esinlenen fan tasarımı

Doğadan esinlenerek tasarlanan yüksek verimli fan tasarımı ile üst seviye verim ve sessizlik sağlanıyor. Ocean Black Fin teknolojisi ile korozyona karşı dayanıklılığın arttırılması sayesinde kapasite kayıplarının önüne geçilebiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)