Çuhadaroğlu'ndan Projeye Özgü Çözümler

Azerbeycan’ın Bakü şehrinde inşa edilen Crecent Projesi’nde, Çuhadaroğlu projeye özgü özel sistemleri ile uygulama sağlamaktadır. PROJEDE Çuhadaroğlu Ar-Ge bölümünün özel olarak tasarladığı, FS-01 / DS-02, PS 136, FS-03, GC 90, FS-05, SKY 200 sistemleri tercih edilmiştir.

Güney Kore merkezli Heerim Architects ve Planners tarafından tasarlanan Crescent Place & Park Projesi Hazar Denizi kıyıları üzerinden yükselen bir Hilal’i sembolize etmek için tasarlandı. Hilal’in konumu, ön cepheden Hazar Denizi’nin panoramik manzarasını, arka cepheden ise Bakü’nün çarpıcı manzarasını sunacaktır. 

Kompleks, ülkenin Doğu ile Batı arasındaki geçit noktası olması anlamını sembolize etmek amacıyla ve Azerbaycan için bir dönüm noktası olarak işlev görmesi için tasarlanmıştır. 

İlk inşaat firması müteahhitliğinde kaba inşaatı tamamlanan Azerbaycan Bakü Crescent Place & Park Projesi, 450 bin m² alan üzerine, 35 katlı otel, 43 katlı ofis ve ticaret merkezi olarak inşa edilmektedir. Projede açık –kapalı yüzme havuzu, fitness center, masaj salonu, sauna, restaurant, AVM, sosyal alanlar, yeşil alanlar ve otopark yer almaktadır.

Azerbeycan’ın Bakü şehrinde inşa edilen Crecent Projesi’nde,  Çuhadaroğlu projeye özgü özel sistemleri ile uygulama sağlamaktadır. Çuhadaroğlu Ar-Ge bölümünün özel olarak tasarladığı, FS-01 / DS-02, PS 136, FS-03, GC 90, FS-05, SKY 200 sistemlerinin tercih edildiği projenin yıl sonunda tamamlanması planlanmaktadır


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)