Dış mekanlar için modern ve dayanıklı zemin tasarımı

VitrA, dış mekan zeminleri için geliştirdiği 20 mm karo koleksiyonlarıyla tasarımı özgürleştiriyor. Ahşap, taş ve beton görünümlü 10 farklı VitrA serisinde 20 mm kalınlığında karo alternatifleri bulunuyor. Böylece iç ve dış mekandaki yüzeyleri uyumlu ürünlerle kaplayarak tasarım bütünlüğü elde etmek mümkün oluyor. Yaşam alanlarının içinden dışına taşan tasarım konsepti, farklı boyutlardaki porselen karoların vizon, bej, gri, grej, meşe, beyaz, antrasit, bazalt, kahve, krem renk tonlarıyla yaratılabiliyor.

Zemin Karosu

VitrA’nın 20 mm karo koleksiyonları, porselen karonun sağlamlık ve avantajlarını dış mekanlara taşıyor. Zengin bir ürün gamıyla evlerden restoranlara, alışveriş merkezlerinden üretim tesislerine, otellerden ticari işletmelere pek çok yerde dış mekanlar güvenilir ve kullanışlı bir çözüme kavuşuyor. Estetiğin doğayla bütünleştirilmek istendiği bahçe, park, teras, havuz bölgesi, kumsal gibi alanlar da VitrA’nın 20 mm kalınlığındaki karolarıyla pratik bir şekilde döşenebiliyor.

zemin karosu

VitrA’nın 20 mm karo koleksiyonlarında yapıştırıcıyla, çim, çakıl taşı ya da kum üzerine ve yükseltilmiş döşeme uygulamaları bulunuyor. En zorlu hava koşullarına dayanıklı, kolay uygulanabilen, gerektiğinde sökülüp yeniden takılabilen fonksiyonel ve yenilikçi ürün sistemi, açık havada tasarımın farkını ortaya koyuyor. Kaydırmazlık özelliğiyle dikkat çeken karoların rengi solmuyor ve kolay temizlendiğinden, dış mekanlarda kullanıcıların gözdesi oluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)