Dış Mekanlarda Tadilat Dönemi Başladı

Sıcak hava artışıyla birlikte yazlıkçılar ve otel işletmecileri için dış mekan tadilat sezonu başladı. Özellikle havuzlarını yenileyerek serin suların keyfini çıkarmak isteyenler için Seramiksan, sürdürülebilir ve güvenli porselen havuz karolarını tanıttı.

Yaz mevsimi yaklaşırken, tatilcilerin rotalarını belirlemesiyle birlikte yazlık ve otel sahipleri dış mekanlarını yenilemeye başladılar. Sıcak havalarda ferahlamak isteyenler, havuzlarını yenilemeden önce kaliteli malzeme ve ekipman arayışına girdi. Pool Operations Management’ın (POM) makalesine göre, bu yıl havuz ekipmanlarında doğal tasarıma ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip sürdürülebilir, akıllı malzemeler ön planda. Seramiksan, yeni porselen havuz karolarını tanıtarak bu trende uyum sağladı.

Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Üstoğlu Helvacıoğlu

Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Üstoğlu Helvacıoğlu, yeni serilerine ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Baharın erken gelmesiyle birlikte havuzlar ve dış mekanlar yenileme dönemine girdi. Yeni porselen havuz karolarımızla sıcak havalarda güvenli bir ortam sunuyoruz. Sürdürülebilir malzemelerden ürettiğimiz karolarımız, yazlık sahipleri ve otel işletmecileri için ideal çözümler sunuyor. Ürünlerimiz, hijyenik zeminler ve maksimum güvenlik sağlarken modern bir görünüm de sunuyor.”

30x60 cm ölçülerindeki porselen karo serilerinin özelliklerini de paylaşan Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Üstoğlu Helvacıoğlu, Ibiza serisinin denizin huzur veren dalgalarının ritmiyle güneşin parıltısının yansıdığı bir atmosfer sunduğunu belirtti. Özel granilyalar ve sugar effect uygulamasıyla zenginleştirilen karolar, antislip yüzeyleriyle havuzları güvenli hale getiriyor. Portofino serisi ise suyun maviliği ile toprağın sıcak renklerini bir araya getirerek konforlu bir ortam oluşturuyor. Her iki seri de kullanıcıların hayatını kolaylaştıran pürüzsüz ve temizlenebilir yüzeylere sahip.

Bu ürünlerle, havuz tadilatı yapanlar hem estetik hem de fonksiyonel açıdan tatmin edici bir seçenek buluyorlar.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)