Domotex 2024'te AGT Rüzgarı Esti!

AGT, Almanya'nın Hannover şehrinde gerçekleşen Domotex Fuarı'nda zemin sektörünün yenilikçi modellerini sergileyerek dikkat çekti. Doğal ahşaptan üretilen ve çevreci yaklaşımıyla ön plana çıkan AGT koleksiyonları, fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Fuar kapsamında sergilenen yeni koleksiyonların çevreye duyarlı şekilde üretilmesi, AGT'nin çevresel sorumluluk anlayışını vurgulayarak takdir topladı. AGT, estetik, kalite, tasarımı bir araya getirirken doğaya saygılı bir yaklaşım benimseyerek sürdürülebilir estetik prensibi ile geleceğin trend renk ve desenlerini paylaştı.

AGT Domotex

Nefes alabilen sağlıklı mekanlar için geliştirilen parke koleksiyonları, sesi absorbe eden duvar panel ve profilleriyle dikkat çekti. Luna, Bella Neo, Kamelya, Lotus, Yuka, Vera gibi koleksiyonlar doğal tonları ve dokularıyla ön plana çıkarken, Comfortech teknolojisi ile donatılmış AGT parke ürünleri, zemindeki sesleri absorbe ederek alt kata geçişini engelleyip döşeme işlemini pratik hale getiriyor.

AGT'nin Trendy koleksiyonuna eklenen çeşitli renk ve desen seçenekleri, Klasik Meşe, Freze Meşe, İsli Meşe, Ahşap Meşe, ST Kiremit, ST Bej Gri, Süper Mat Açık Gri gibi profil alanında çeşitlilik sunarak ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Bu renk ve desen çeşitliliği, binlerce tasarım olasılığı sunarak dekorasyon alanında benzersiz kombin seçenekleri sunuyor.

AGT'nin ürünleri, PEFC ve FSC belgeli sürdürülebilir ormanlardan elde edilen malzemelerle üretiliyor. Çevre dostu ve yüksek çizilme direncine sahip olan AGT ürünleri, uzun kullanım ömrü ve ikincil kullanım imkânıyla atık oluşumunu engelliyor. AGT, çevresel sorumluluk anlayışını EPD belgesiyle kanıtlarken, ahşabın doğal rengini ve dokusunu korurken insan sağlığına zararlı kimyasallardan kaçınıyor. Yenilikçi yaklaşımı ve üstün teknolojisiyle öne çıkan AGT, doğaya dost bir marka olarak biliniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)