​Ahşabın Sıcaklığı İçin 2017’de de AGT!

2017 kışında mobilya sektöründe ağırlıklı olarak hayatın içinden doğal tonları, pastel seçimleri görmek mümkün. Mobilya bileşenleri sektörünün lideri AGT, 2017 kışında da doğallığı ve ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza taşıyor. Parkeden kapıya, bir ev içerisinde yer alan tüm ahşap malzemelere ürün yelpazesinde yer veren AGT, doğal tonlarıyla soğuk kış günlerini ısıtacak. 

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, ürünleri ile şıklığı, zerafeti ve sıcaklığı mekanlarınıza getiriyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan, birbirinden farklı renk, desen ve özelliklere sahip ahşap ürünler, kalitesi ile de fark yaratıyor.

2017 kışında ahşap yüzeylerde doğal ahşap yüzey saçları ve register saclar mobilyada ve parke yüzeylerde kullanılırken, beton ve taş yüzeylerde yine taş etkisi verebilmek adına, taş yüzeyli saclar yer alıyor. Hali hazırda değişen dünya trendleri doğrultusunda, belirgin renklerin azalıyor yerine solid ve pastel renklerin geliyor. AGT de hem parkede, hem MDF'de hem de kapıda pastel içerikli, hayatın içinden tonlarıyla sektöründe öne çıkıyor.

AGT, parke serisi doğanın renklerini yansıtıyor.

Doğanın güzelliğinden ilham alarak tasarlanan AGT Parke; Natura Parke, Natura Plus ve Natura Line serisi ile mekanları renklendirirken, seri 16 fark renk seçeneği ile tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık da katıyor. 1200 mm x 191 mm ölçülerine ve 8 mm kalınlığa sahip, E1 Sertifikalı ve 10 yıl garantili olan Natura Parke Serisi, %100 doğal yüzey işçiliğiyle de dikkat çekiyor. Natura Plus ve Natura Line serisi ise 8 farklı renk seçeneğine sahip. 15 yıl garantili seriler, Uniclic Kilit Sistemi ile de uygulama kolaylığı sağlıyor. 1200 mm x 191 mm ölçülerine ve 8 mm kalınlığa sahip, E1 Sertifikalı yeni seriler, AGT’nin diğer ürünleri ile de mükemmel uyum sağlıyor.
24 farklı renk ve derzli model seçeneğine sahip AGT Parkeler, AGT süpürgelikleri ile mekanlara zenginlik katıyor.

Benzersiz tasarımların kapısını aralayın. 

AGT’nin, zarif ve şık “Natura” ve “Trend” kapı serisi, farklı yüzey seçeneklerine ve yüksek çizilme direncine sahip. Serinin, manyetik kilit ve pratik menteşe ile istenilen yönde kullanılma özelliği de mevcut. Aynı zamanda kolay montaj ve hızlı servisi ile öne çıkan Natura Kapı, aynı renkte olan yüzey profilleri ve pervaz seçenekleri ile şık tasarımlar yaratılabiliyor. Kapı yüzeylerinde kullanılan 6mm MDF-Lam, yatay/dikery derz açılımına uygun olup, bu derzlere farklı renkte silikon kullanarak değişik modeller elde edilebiliyor.
Dayanıklılığını zarif tasarımıyla birleştiren Trend Serisi ise, mdf üzeri üç katmanlı ileri düzey teknolojili folyosu, aynı renkte kasa ve pervaz seçenekleriyle mekanların dekorasyonunu zevkli dokunuşlarla bütünlüyor. Hem şık, hem de kullanışlı olan, farklı zevk ve ihtiyaçlara göre üretilmiş olan Trend serisi dolu, camlı, fugalı ve çizgili olmak üzere 4 ayrı modelle tüketicilere sunuluyor.

AGT Power Gloss kalitesiyle fark yaratıyor.

AGT Power Gloss, 24 farklı renk seçeneği, göz alıcı parlaklığı ve çizilmezlik özelliğiyle çarpıcı tasarımlara imkan veriyor. MDF-Lam üzerine lazer silindir ile UV (Ultraviyole) lak uygulanan yüksek parlaklığa sahip AGT Power Gloss, yüksek mekanik ve kimyasal dirençlere dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Mobilya ve dekorasyon sektörünün ihtiyacını karşılamak üzere mobilya gövdelerinde, mutfak dolaplarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarında kısaca bir yaşam alanını oluşturan ev ve ofis mobilyalarının tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılan Power Gloss, iç mekan tasarımlarında kalitesiyle fark yaratıyor.

Mekanınıza ipeksi bir dokunuş: AGT Soft Touch Koleksiyonu

AGT, duvar paneli koleksiyonu “Soft Touch” ile iç mekanları, ipeksi bir dokunuş ile baştan yaratıyor. Yeni Soft Touch duvar paneli koleksiyonu ile AGT, ipeksi bir dokunuşun yanı sıra iç mekanlara şıklığı da getiriyor. Fırtına Gri, Kaya Gri, Yeni Gri, Krem ve Lake Beyaz’dan oluşan koleksiyonun mat renkleri, sadeliği ile göz alırken, mekanların her köşesi başka bir kişiliğe kavuşuyor. 5 seçkin renkten oluşan Soft Touch Koleksiyonu, duvarlar için özel olarak üretilen duvar panelleri ile birlikte farklı taç, süpürgelik ve yüzey profilleri, özgün kombinlere ve tasarımlara imkan tanıyor. Soft Touch duvar panelleri, aynı renkte üretilebilen Soft Touch kapılar ile yaşam alanlarının havasını değiştiyor, mekana bambaşka bir ruh kazandırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)