E.C.A. ve Serel'den Yeni Reklam Kampanyası

E.C.A. ve SEREL, “Doğaya saygılı, kusursuz tasarımları” öne çıkaran reklam filmleriyle güçlü marka imajını yansıtmaya devam ediyor.

Yeni reklam kampanyasında E.C.A.’da ‘TARTIŞMASIZ SON NOKTA’ slogan ile SEREL’de de ‘OLACAKSA SEREL OLSUN’ diyerek her iki markasında da da yılların tecrübesinin getirdiği iddialı yaklaşımını kullanıcısı ile paylaşıyor.

‘Tartışmasız son nokta’yı simgeleyen E.C.A. Novita izleyicisi ile buluşuyor.

E.C.A., yaşamın kaynağı su’ya nasıl yön verdiğini yaratıcı reklam filmi üzerinden aktarıyor. E.C.A. açısından bu yılın en önemli ürünlerinden biri olan Novita Ankastre Serisinde bulunan banyo bataryasının özellikleri, estetik ve görseliğin bütünleşmesiyle izleyiciye aktarılıyor.


Bu seri içerisinde ankastre lavabo bataryası da yeralıyor, ancak reklam filmi için ankastre banyo bataryası tercih edilmiş. Cast kullanılmayan filmde, krom, beyaz ve siyah renkleri mevcut olan ürünlerden sadece Krom Ankastre Banyo Bataryası, izleyicinin odak noktasının tek üründe olmasını sağlamak fikrinden hareketle öne çıkıyor.
E.C.A. reklam filmi, 22 saniyelik tek versiyonuyla izleyici ile buluşuyor.

‘Olacaksa SEREL Olsun’ diyen SEREL ürünlerindeki özellikleri saymakla bitiremiyor.

Konfor, akıl, hijyen ve kusursuz tasarımının öne çıkarıldığı SEREL Banyo filmi ise, 42 saniye uzun ve 25 saniye kısa versiyonları ile izleyiciyle buluşuyor. Oyuncu Ceylan Saner’in yeraldığı SEREL Banyo filminde bir banyoda ihtiyaç olan tüm Seramik Sağlık Gereçlerini özellikleri ile birlikte sunuyor.

Ayrıca, her iki reklam filminde de “Doğaya saygılı kusursuz tasarımlar üretmeye devam ediyoruz” teması ile tasarım ve kusursuzluğun ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

3D çalışmalarla zenginleştirilen reklam filmleri, iki hafta süren yoğun bir çalışmanın ürünü.

Her iki reklam filminde yönetmen Levent Onan’ın imzasının yanı sıra, görüntü yönetmeni olarak Peter Steuger yer alıyor. 4 Films (Dörtfilm) tarafından üretilen, yapımcılığını Gökalp Gökulu’nun üstlendiği filmlerin müzikleri JingleHouse – Ömer Ahunbay’a ait. Cenajans Reklamcılık imzası ile gösterime giren filmler Mayıs ayının sonu itibari ile ekranlarda olacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)