Temizliğin Saf Gücüne SEREL Poseidon Serisi İle Yenilikçi Yaklaşım

Seramik sağlık gereçleri pazarına kazandırdığı yeni teknolojilerle kullanıcı deneyimini iyileştiren SEREL Poseidon Serisi ile suyun akışına yenilikçi yorum getiriyor. Maksimum temizlik konseptinden yola çıkarak tasarlanan fazla girintilerin minimum düzeye indirildiği klozet ve lavabolar, yaşam alanlarını üstün hijyenle buluşturuyor.

Konfor ve estetiği bir arada buluşturduğu ürünlerle özgün tasarımlara imza atan SEREL, hijyen anlayışını teknolojiye yaptığı yatırımlarla sağlıyor. Klozet ve lavabo temizliğine farklı bir boyut getiren Poseidon Serisi, banyolara estetik açıdan yenilikçi bir yorum katıyor. Geleneksel klozet ve lavabo formlarını güncel ihtiyaçlara uygun şekillendiren seri, su tasarrufu sağlayan yapısıyla sürdürülebilir yaşamın temelini oluşturuyor.

SEREL Poseidon Serisi

4,5 Litre Suyla Tam Fonksiyon Yıkama, Yüzde 25 Su Tasarrufu

Seri kapsamında yer alan klozetler, temizleme suyuna yön vererek klozetin iç yüzeyinin yıkanmasını sağlayıp kanal kısmının temizliği sorununu ortadan kaldıran ve sıçratma problemi yaratmayan çözüm üretiyor. Yapı üzerinde temizlik zorluğu çıkartan detaylardan arındırılarak tasarlanan SEREL Poseidon klozet, alışılagelmiş girintilerin yer almamasıyla kanal temizliğinde yaşanan problemlerin sıfıra indiriyor. Maksimum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlandığı için klozetin hazne yapısı, yüzey teknolojisi, uyumlu klozet kapağı ve fiziksel özellikleri temizliği ön planda tutuyor. 4,5 litre ile tam fonksiyon yıkama yaparak yüzde 25 su tasarrufu sağlayan klozetler; kapağının kolay sökülür-takılır ve yavaş-sessiz kapanma özelliğine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Hygiene Plus teknolojisi sayesinde kir tutmayan ve bakteri oluşumunu engelleyen bir yüzeye sahip olan ürün, yıllarca eskimeden kullanım imkânı veriyor.

SEREL Poseidon klozet

Yenilikçi Tasarımla Her Zevke Uygun Lavabolar

Tezgâh üstü ve tezgah altı lavabo seçenekleriyle kullanıcısına alternatif sunan SEREL Poseidon, sade tasarımıyla ferah mekanlar yaratıyor. Lavaboların yuvarlak, oval ve dikdörtgen tasarımlara sahip yapısı, her zevkten kullanıcı için alternatif sunarken, kir tutmayan yüzeyi ise üstün hijyene uyum sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)