ERYAP GRUP ve BONUS YALITIM’IN İLETİŞİM AJANSI: PRactice Communication Management

Bonus Yalıtım

PRactice Communication Management (PRactice), Türkiye ekonomisine değer katan Eryap Grup ve bünyesinde yer alan Bonus Yalıtım markasına hizmet verecek. 60 yılı aşkın köklü geçmişiyle tanınan Eryap Grup, toplamda 150 bin metrekareyi aşan alana sahip 3 üretim tesisi ile dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri, polimer kapı ve pencere sistemleri üretiminde lider konumda.

PRactice, Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri, İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

Eryap Grup'un misyonu, "Her adımda bir yenilik, her yenilikte bir yatırım" olarak öne çıkıyor. Şirket, 60 yılı aşkın süredir ülkemiz ekonomisine değer katarken, Bonus Yalıtım markası da yurt içi pazarında güçlü bir konum elde etmiş ve dünya genelinde 65 ülkeye yayılan ihracat pazarlarında büyümesini sürdürüyor.

Bonus Yalıtım, Eryap Grup bünyesinde yer alan ve sektörün yüzde 100 yerli sermayeli tek Türk markası olarak öne çıkıyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımında '4 hayati temel yalıtım' alanında yüksek kaliteli ürünleriyle öne çıkan Bonus Yalıtım, XPS, Membran, Taş Yünü ile farklı uygulama detaylarına göre geliştirilmiş çözümler sunuyor.

PRactice, Ekim 2023 itibarıyla Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına sunduğu hizmetlerle iletişim stratejilerini güçlendirecek ve sektördeki liderliklerini destekleyecektir.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)