Estetik ve Ekonomiyi Aynı Çizgide Buluşturan Petek Banyo

CARİNA Gökyüzünün parlak yıldızı bütün ihtişamıyla banyonuzda

Hayal gücünün tasarımla birleştiği Carina da gövde masif ağaç üzeri lake, kapaklar Mdf üzeri lake çalışıldı. Alt modülde lavabolu yekpare cam tezgah, üst modüle ise tek parça ayna uygulandı. Altın rengi pirinçten yapılan kulplar bu modele farklı bir hareket katmış.


DİVA Sanat ve sadeliğin simgesi

Avangarde tarzından esinlenerek, modern anlayışın minimalist çizgilerle birleştiği Diva modeli aynalı üst modülden, banco Stone tezgahın kullanıldığı alt modülden ve boy dolabından oluşuyor. Gövde masif ağaç Mdf üzeri lake, kapaklar ise Mdf üzeri lake. Beyaz, Siyah, Bordo ve Koyu mor renk seçenekleri mevcut.

SYDNEY Modern tasarımın temsilcisi

Ahşabın sıcak havası, lakenin karşı konulamaz çekiciliği Sydney modelinde bir araya geldi. Bu model seramik lavabolu alt modülden, Aynalı üst modülden ve boy dolabından oluşuyor. Etajerini ayna yanına uygulanarak çalışılması modele hareket katmış. Gövde Doğal ahşap kaplama Mdf üzeri lake, kapaklar ise Mdf üzeri lake. Siyah- Zeytin, Siyah -A. Ceviz renk seçenekleri var.

EVORA Banyonuzda farkı yakalayın

Tezgah üzeri seramik lavabonun kullanıldığı alt modülden ve aynalı üst modülden oluşuyor. Üst modüle kutu raflarla kontranst yapılması, banyonuzu sıradanlıktan kurtaracak farklı bir yorum katmış. Cappucino, Beyaz, Antrasit renk seçenekleri var. Kapaklar 3D Mdf üzeri lake olarak tasarlanmış.

SERRA Estetik ve Fonksiyonel

Bir banyo mobilyası kadar fonksiyonel, bir banyo mobilyası kadar estetik. Aynalı raflı üst modülden ve çift seramik lavabolu alt modülden oluşan bu modelin gövde ve kapakları Mdf üzeri lake. Yan tarafta bulunan hareketli modülü banyonuzun istediğiniz köşesine taşıyabilirsiniz. Beyaz, Cappucino, Antrasit renk alternatifleri var.

STİLO Her zaman asil, bir o kadar zarif

Banyo mobilyası banyonuzun dekorasyon tarzını belirler. Stilo klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyenler için ideal bir moadel. Gövde doğal ahşap kaplama Mdf üzeri lake, kapaklar Mdf üzeri lake. Alt modülde tezgah üzeri seramik lavabo, üst modül de ise led aydınlatmalı ayna kullanıldı. Siyah- Amerikan ceviz Beyaz Amerikan ceviz renklerinden birini tercih edebilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)