​FG Wilson Türkiye, Ev Tipi F Product Jeneratörlerle İnsan Hayatındaki Sürdürülebilir Enerjiyi Sağlıyor

Dünyanın önde gelen ve 1966’dan bu yana her türlü güç ihtiyacı için öncelikli tercih edilen Avrupa’nın en büyük jeneratör sistemleri markası FG Wilson, insanlara 7/24 daimi ve garantili kesintisiz hayat sunuyor. FG Wilson markasının uluslararası garantisiyle; fabrika, AVM, otel, havaalanı, sanayi ve tüm büyük işletmelerin yanı sıra artık villa, konut, malikane, akıllı bina gibi yaşam alanları ile atölye, restoran gibi daha küçük işletmelere de “kesintisiz hayat için kesintisiz enerji“ temin ediyor.

Avrupa’nın en büyüğü ve dünyanın önde gelen güvenilir markası FG Wilson’dan yeni açılım: F Product ile ev tipi jeneratörler…

FG Wilson geliştirdiği “F Product” ile kısa süre önce ev tipi jeneratörlerde Türkiye pazarına girdi. FG Wilson’ın uluslararası garantilerine sahip olan, muadillerine göre çok daha sessiz ve güçlü F Product jeneratörler, mobilya ve dış görünüşleri ile de beğeniliyor.


Hem küçük hem de oldukça güçlü olan F Product jeneratörler (35 – 125 kVA) sessizlikleri ve yüksek performanslarıyla özellikle akıllı evlerde ve yeni nesil ofislerde tercih ediliyor.

Günümüzde; akıllı evler çok rağbet görüyor ve bu evlerde konforu sağlayan birçok ekipman elektrik ile çalışıyor. Bu nedenle oluşabilecek olası bir enerji kaybında, kullanıcıların hayat kalitesi FG Wilson’un F Product jeneratörleri ile kesintiye uğramadan devam ettiriliyor. FG Wilson F Product jeneratörleri tercih edenler, enerji kaynaklarına güveniyor ve herhangi bir enerji kesintisinde konfor kaybına uğramıyor.

Ev tipi jeneratör gruplarında, tüketicilerin dikkat etmesi gereken en önemli faktörün ürün kalitesi olduğuna dikkat çeken FG Wilson Türkiye yetkilileri şu bilgileri veriyor: “Tüketiciler genelde jeneratör ile ilgili teknik bilgiye sahip olmadıklarından karşılaştırma yaparken ağırlıklı olarak fiyat endeksli bir tercih yapıyorlar. Bu tercihlerde tüketiciler kalite ve performans konusunda sıkıntılar yaşıyor ve ürünlerden bekledikleri performansı alamayarak yeni bir jeneratör grubu satın almak zorunda kalıyorlar. Baştan doğru karar verip FG Wilson F Product jeneratör alanlar ise yıllarca sorunsuz bir şekilde kesintisiz enerji elde ediyor.”

7 / 24 - 365 gün hizmet odaklı çözüm ortağı olan FG Wilson, yıllardır dünyanın her noktasında kullanılan jeneratör gruplarını aynı standart ve kalite ile üreten, satış sonrası kesintisiz hizmetleriyle de öne çıkan bir markadır. Deneyimli ve dinamik FG Wilson Türkiye ekibi, hayatınızın her alanında kesintisiz ve garantili enerji teminini sağlamaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)