​Form’dan Ankara’da Lennox Energy Paket Klima Semineri

8 Ekim’de JW Marriot Otel Ankara’da gerçekleştirilen seminere sektörün önde gelen firmalarından 100 kişi katıldı. Seminerde yeni nesil LENNOX Paket Klima Energy serisi ile ilgili bilgiler verildi.

Açılış konuşmasını yapan Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, FORM’un 50 yıllık geçmişinden önemli notlar paylaşırken, geleceğe yönelik planlarını da aktardı. Ardından Form Endüstri Ürünleri firması Ankara Bölge Satış Müdürü Orhan Bağran bir sunum gerçekleştirdi.

Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, açılış konuşmasında bu sene 50. yılını kutlayan Form Şirketler Grubu'nun, 200’e yakın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 2. Merkezi Klima firması olduğunun altını çizdi. Form Şirketler Grubu’nun iklimlendirme ve yenilenebilir enerji sektörüne verdiği hizmetlerle birlikte, sertifikalı partner firmaları ile bina enerji analizi, yeşil bina LEED ve BREEAM sertifikasyonları danışmanlığı, bina enerji performans hesapları ve benzeri her tür bina için enerji verimliliği değerlendirmelerini yapabilecek imkanlara sahip olduğunu ifade etti.

Form Endüstri Ürünleri firması Ankara Bölge Satış Müdürü Orhan Bağran’ın sunumu ile devam eden seminerde, Orhan Bağran, 1895 yılında kurulan LENNOX’un dünya genelindeki 20 üretim tesisi ve 9.300 çalışanı ile iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren bir dünya devi olduğunu ifade etti. LENNOX’un yeni Energy Serisi ile ilgili de teknik bilgileri katılımcılarla paylaşan Bağran, frekans kontrollü kompresör teknolojisini kullanan LENNOX yeni “ENERGY” serisi paket klima ünitelerinin, Eurovent A sınıfı enerji verimliliğine sahip olduğunu ve tek bir paket cihaz ile tüm soğutma, ısıtma, havalandırma ve filtrasyon ihtiyacına çözüm sunduğunun altını çizdi.

Seminerde sunumların ardından soru-cevap kısmına geçildi. Soruların cevaplanmasının ardından JW Marriott Otel’de verilen akşam yemeğiyle seminer son buldu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)