FRÄNKISCHE Cam Havalandırma Menfezleri

FRÄNKISCHE’nin havalandırma sistemi profi-air, kusursuz işleyen bir ısı geri kazanımlı havalandırma sistemi için gereken her şeyi içeriyor: Havalandırma ünitelerinden boru ve kolektör sistemlerine ve üstün tasarımlı menfezlere kadar.

FRÄNKISCHE, yeni cam starline havalandırma menfez koleksiyonuyla hem modern hem de zamana meydan okuyan iç mekan stillerine yanıt veriyor. Cam menfezler, starline serisine yeni renkler, şekiller ve dekoratif desenler ekliyor. Mevcut bulunan toplam 39 çeşit menfez ile her türlü yaşam konseptine mükemmel uyum sağlıyor.

FRÄNKISCHE Cam Havalandırma Menfezleri

FRÄNKISCHE’nin havalandırma sistemi profi-air, kusursuz işleyen bir ısı geri kazanımlı havalandırma sistemi için gereken her şeyi içeriyor: Havalandırma ünitelerinden boru ve kolektör sistemlerine ve üstün tasarımlı menfezlere kadar. Merkezi Königsberg’de bulunan ve aile şirketi olan FRÄNKISCHE, ürün yelpazesinde bulunan eksiksiz ve mükemmel uyumlu bileşenleri ile ısı geri kazanımlı havalandırmada esneklik ve çok yönlülük sağlıyor. FRÄNKISCHE, bir ısı geri kazanımlı havalandırma sistemiyle ilgili karar verilirken tasarım konsepti önemli bir rol oynadığından, tanınmış bir endüstri tasarım ajansı olan sieger design ile birlikte starline design menfez koleksiyonunu geliştirdi. FRÄNKISCHE’nin Bina Teknolojisi Bölümü Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ürün Müdürü Jürgen Rudolf, “İlk koleksiyonun başarısı ve cam öğelerin yaşam alanlarında görsel vurgular olarak kullanılması yönündeki mevcut trend, bizi 19 yeni havalandırma menfezi oluşturmaya teşvik etti.” diyor. Yeni cam menfezler, mevcut starline serisini genişletip daha da çok yönlü hale getirdiğinden her iç mekan stili için uygun bir havalandırma menfezi sunuyor.

FRÄNKISCHE Cam Havalandırma Menfezleri

Camdan yapılmış starline: her stile yönelik şekiller, renkler ve süs desenleri

FRÄNKISCHE, yeni starline modelleriyle özel renk vurguları ekliyor. Modern ama zamansız renkleri sayesinde havalandırma menfezleri, yaşam ortamıyla uyumlu şekilde kaynaşır veya çarpıcı bir aksesuar işlevi görür. Düz renkli cam menfezler, her türlü mobilya zevkine uygun altı modern renkte mevcuttur: “beyaz saf”, “pudra mavisi”, “açık kahverengi”, “saten beyaz saf “saten siyahı” ve “saten bronz”. Çok renkli “mavi-gri” ve “siyah beyaz” cam özel bir tarz oluşturur. Cam, stile bağlı olarak mat (buzlu) (“saten” olarak tanımlanmış) veya parlak olarak mevcuttur. “Koleksiyonumuzu genişleterek mimarlara ve son müşterilere piyasada benzersiz bir seçim sunuyoruz. Şu anda piyasada bulunan toplam 39 metal ve cam tasarımıyla, havalandırma menfezleri alanında trend belirleyiciyiz,” diyor Jürgen Rudolf.

Tasarım menfezlerinde esnek ve kolay montaj

FRÄNKISCHE Cam Havalandırma Menfezleri

Tasarım menfezlerin montajı kolaydır ve zamandan tasarruf sağlar. Uygulayıcı, yalnızca birkaç basit işlemle menfezi mıknatıslar aracılığıyla starline montaj çerçevesine bağlar. Bu bağlantı, güvenli bir tutuş sağlar, kolay ve hassas ayar olanağı verir. Ayrıca, basit tutturma prensibi sayesinde havalandırma menfezleri kolayca değiştirilebilir: Tek yapmanız gereken menfezi çıkarmak, yenisini takmak, hizalamak, bitti! Bu sayede kullanıcılar, ısı geri kazanım havalandırmalarını istedikleri zaman yeni iç tasarım fikirlerine uyarlamak için esnek şekilde kullanabilir. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)