Geberit Monolith Plus ile Fonksiyonel Güzellik Banyoların Her Noktasında

Banyoları zamana meydan okuyan tasarımlarla değiştiren İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Monolith Plus rezervuar modülüyle banyoyu daha kişisel bir alan olarak tasarlıyor. Entegre koku alma sistemi, akıllı sensör tekniği, konforlu yıkaması ve LED aydınlatmasıyla farkını ortaya koyan Monolith Plus, Geberit Home uygulaması aracılığıyla tüm fonksiyonlarını kontrol etme seçeneği sunuyor. Yeni aydınlatma konseptine sahip Monolith Plus, ayrıca atık su ve rezervuarın uzun süreli kullanılmaması durumunda düzenli olarak otomatik yıkanmasını sağlıyor. Ürünün siyah, beyaz, antrasit ve kum grisi renk alternatifleri ise her zevke hitap ediyor. 

Geberit Monolith Plus

Yaşam alanlarının en önemli noktalarının başında gelen banyolarda çağdaş ve estetik bir atmosfer yaratmak isteyenleri inovatif çözümlerle buluşturan Geberit, yeni nesil rezervuar modülü Monolith Plus ile banyoda daha fazla alan yaratıp güçlü ve taze vurgulara imza atıyor. Optimize edilmiş tasarımıyla dikkat çeken ve Geberit ONE banyo serisindeki aynalı dolapların ComfortLight'ı ile uyumlu olan aydınlatma renkleri de Monolith Plus’ın kullanıcısına sunduğu konfor hissini yukarı taşıyor. Güçlü tasarım çizgisini fonksiyonelliği ve teknolojisiyle destekleyen Monolith Plus, beklenenden çok daha fazla özelliği bir arada buluşturuyor. Banyoda gizli ve açık teknoloji arasındaki boşluğu kapatan Monolith Plus, marifetini genişletilmiş elektronik kontrollü fonksiyon yelpazesiyle sağlıyor.

Yenilikçi, özgür ve rahat: Monolith Plus

Yüksek kaliteli cam yüzeyi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı veren Monolith Plus, banyoların yapısal formundan bağımsız kolay montaj imkanıyla yeni inşaatların yanı sıra renovasyon için de doğru bir tercih oluyor. Sürekli ayarlanabilen ve Geberit ONE banyo serisindeki aynalı dolapların ComfortLight’ı ile uyumlu olan aydınlatması da konfor hissine katkıda bulunuyor. Monolith Plus’a entegre DALI arayüzü ise ışığın merkezi olarak ayarlanabilmesini ve kontrol edilebilmesini sağlıyor. Aynalı dolapta yapılan ışık ayarı böylece Monolith Plus’ın yönlendirme ışığı için de geçerli oluyor. Geberit Home uygulaması aracılığıyla tüm fonksiyonları kontrol etme seçeneği sunan Monolith Plus, yıkama hacminin ayarlanmasından koku alma işleminin yoğunluğuna ve çalışma süresi ile aydınlatma senaryolarının renk sıcaklığına kadar kolayca çalıştırılabiliyor.

Evden uzun süreli ayrılıklarda rezervuarındaki suyu tek tıkla değiştirebiliyor

Monolith Plus’ın zarif ön yüzü aynı zamanda su hijyeni için bir çözüm olan aralıklı yıkama özelliğini gizliyor. Bu özellik, temiz, pis su borularındaki ve rezervuarındaki suyun düzenli olarak değiştirilmesini sağlayıp özellikle kullanıcının uzun süre evde olmadığı zamanlarda veya tatil amaçlı konaklamalarda faydalı oluyor. Geberit Home uygulaması üzerinden programlanabilen yıkama sayesinde su borularını ve Monolith Plus’ı ayrı ayrı ayarlanabilen aralıklarla güvenilir bir şekilde yıkarken böylelikle durgun suda herhangi bir mikrop oluşumunu önlüyor. Optimize edilmiş tasarımıyla dikkat çeken Monolith Plus’ın yıkama butonlarında Sigma21 kumanda kapağının klasik ve zarif tasarımı da görsel olarak yansıtılıyor. 

Kolay kurulum imkanı ve bakımıyla yenileme projelerinin gözdesi

Yeni Geberit Monolith Plus, kullanıcılarını sadece basit ve sezgisel kullanımıyla etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda kolay kurulumu ile de dikkat çekiyor. Sadece 10 santimetrelik sığ derinlikleri sayesinde Geberit Monolith sıhhi tesisat modülleri, genel olarak sıva üstü ve gömme rezervuarlara ve özellikle de yenileme projelerine cazip bir alternatif oluyor. Kompakt şekilleri sayesinde de sınırlı alanın duvar öncesi montajı engellediği alanlar için ideal tercih oluyor. Entegre fonksiyonları ve ağ seçenekleri ile yeni Geberit Monolith Plus’ın tüm bileşenlere kolayca erişilebildiği için de bakımı kolaylıkla yapılabiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)