Geberit Option Işıltılı ve Aydınlık Banyolar İçin Mükemmel Çözümler Sunuyor

Geberit, banyo deneyimini daha konforlu hale getirmek için pratik ve akıllıca tasarlanmış fonksiyonlarla donatılmış Option banyo serisini sunuyor. Bu seride yer alan aydınlatmalı ayna ve aynalı dolaplar, banyo iç düzenini optimize ediyor ve ışığı istenen yerlere yönlendirerek farklı boyut ve konfigürasyonları mümkün kılıyor.

Option serisi, kullanıcılara 40 farklı ışıklı ayna seçeneği sunarak bireysel tercihlere uygun çözümler sağlıyor. Beş yeni ayna modeliyle birlikte, Geberit Option her zevke hitap ediyor.

Işığın Yeni Oyun Alanı: Geberit Option ile Banyo Deneyimi

Geberit Option Plus Square

Geberit Option Plus Square modeli, sıcak beyaz ışık (3.000 Kelvin) ve enerji tasarruflu LED aydınlatma ile tavana genel bir parlaklık sağlarken, lavabo alanını aydınlatan dolaylı bir ışık şeridi sunuyor. Ayna yüzeyleri manuel buğu giderme özelliğine sahiptir ve kullanıcının enerji tasarrufu için otomatik olarak devre dışı bırakılabilir.

Geberit Option Round modeli, hem doğrudan hem de dolaylı aydınlatma sunarak banyoda hoş bir atmosfer yaratıyor. Geberit Option Oval ise havada süzülen bir ayna etkisi ve ışık anahtarı üzerinden kontrol edilen dolaylı aydınlatma ile dikkat çekiyor. Geniş ışık şeridi ve alüminyum fırçalanmış yan konturlarıyla Geberit Option Square ise şıklığıyla ön plana çıkarken, ışığın yumuşak ve göz kamaştırmayan bir atmosfer yaratmasını sağlıyor. Farklı banyo büyüklüklerine uygun çözümler sunan Geberit Option Basic Square, basit ve nazik bir ışık şeridi ile ayna görüntüsünü aydınlatıyor.

Zamansız Tasarımlı Aynalı Dolaplar: Geberit Option’ın Tamamlayıcı Ekipmanları

Geberit Option’ın aynalı dolapları, evrensel tasarımıyla her banyo stilini tamamlıyor. Tamamen aynalı kapakları ve kenarları, her lavaboda temel kozmetik ürünleri için depolama alanı sunuyor. Ayarlanabilir cam raflar ve entegre priz, iç mekanı zenginleştiriyor. Ayrıca, temizliği kolaylaştırmak için saten kaplamalı buzlu cam kaplamaya sahiptir. Geberit Option Plus ayna dolapları, ayarlanabilir ışık ve alttaki dolaylı ışık kaynağıyla birlikte gelir, lavaboyu aydınlatarak rahat bir atmosfer yaratır. Aynalı dolaplar, yüksekliği ayarlanabilir raflar, USB portu ve mavi yönlendirme ışığına sahip bir sensör anahtarıyla birlikte gelir. Makyaj aynası, Geberit Option Plus konfor paketini tamamlar.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)