GROHE’den Yeni Nesil Kişiselleştirilebilir Klozet Sistemi

Dünyanın önde gelen sıhhi donanım üreticisi GROHE’nin yeni nesil klozet sistemi GROHE SENSIA® IS, dokunmatik ekranlı uzaktan kumandası sayesinde belleğinde 4 kullanıcıya kadar kişiye özel kullanım ayarlarını saklıyor. GROHE Sensia IS klozet sistemi, akıllı kontrol sistemi ve kişiselleştirilebilen ayarlarıyla; farklı sprey kullanımı, kadınlara özel duş olanağı, ayarlanabilir su sıcaklığı ve entegre hava kurutucu sistemini bir arada sunuyor.

GROHE’nin yeni nesil kişiselleştirilebilir klozet sistemi GROHE SENSIA® IS, entegre filtre ile koku giderme ve otomatik sprey temizleme özelliklerinin yanı sıra kireç çözücü modu, termal dezenfeksiyon özellikleri ve özel seramik kaplaması sayesinde de son derece hijyenik.


Ödüllü ve benzersiz bir entegre sistem tasarımına sahip olan GROHE SENSIA® IS, uzaktan kumandası üzerinde yer alan son derece kolay anlaşılır net ikonları ile kolayca kullanılabiliyor. Ayarlanabilir su sıcaklığı, 7 farklı yıkama ve pozisyon seçeneği sunan GROHE SENSIA® IS, farklı akış seçenekleri ve ayrı bir kadınlara özel duş da içeriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)