IBIA EXPO 2023 Bu Hafta Başlıyor!

Yatak makine ve yatak yan sanayi sektörünün öncü markalarının bir araya geleceği IBIA EXPO, 28 Eylül-1 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce ziyaretçisi ile sektör profesyonellerine kapılarını açacak. Türkiye’de bir ilk olan birbirinden farklı bitkilerin özlerinden elde edilen yatak ürünlerinin sergileneceği fuarda, sürdürülebilir bir yatak yan sanayisinin vurgusu yapılacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİMİN ÖNCÜLERİ BİR ARAYA GELİYOR

IBIA EXPO

Ulusal ve uluslararası yatak yan sanayinin temel taşlarını bir araya getirecek IBIA Expo Fuarı’nda bu yıl sürdürülebilir sanayi ürünleri sergilenecek. Güneş panelleri sayesinde yüzde yüz yeşil enerji ile üretilen temiz yapıştırıcılar ve ürünler fuarda yerini alacak. Atıklardan geri dönüşüm yolu ile elde edilerek üretilen elyafların tanıtımı ile de yatak yan sanayinde sürdürülebilir üretimin öncülüğü gözler önüne serilecek.

DOĞAL BİTKİ ÖZLERİNDEN ÜRETİLEN YATAK KILIFLARI ALICILARINI BEKLİYOR

Birbirinden farklı bitkilerin özlerinden elde edilen yatak kılıflarının sergileneceği IBIA Expo’da, daha önce dünyada üretimi yapılmamış ürünler de sergilenecek. Isırgan otunun faydaları göz önüne alınarak üretilen ısı düzeyini koruyan yatak kılıfı ile keten tohumu yağının kullanımı sayesinde yatak kumaşının hijyenik olmasını sağlayan doğal özlerden üretilen yatak kılıfları fuarın en çok tercih edilen ürünlerinden olacak. Nane özleri ile üretilen uyku anında ferahlık hissi sunan ve gül proteini içeriği ile rahat bir uyku süreci geçirmeyi hedefleyen yatak kılıflar da bu yıl ilk defa fuarda olacak. Aynı zamanda dünyada ilk defa mikroalglerden üretilen üst düzey nem özelliği ile çabuk kuruma özelliğini bir arada bulunduran yatak kılıfı ve su itici özelliği ile yüksek konfor imkanı sunan yatak kılıfları da fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Doğal özlerden elde edilen kumaşların bir diğer özelliği geç tutuşurluğu ile de ev konforunun bitkiler ile harmanlanması ziyaretçiler ile buluşacak.

 VÜCUT DEFORMASYONUNUN ÖNÜNE GEÇEN SLIM FIT YATAK KUMAŞI

Alerjen bünyelerin sağlıklı ve kaliteli bir uyku yaşaması için geliştirilen, uyku kalitesini artırmaya yönelik doğal içerikler ile üretilen yatak kumaşları fuarın gözdesi olacak. Bu yatak kumaşları, uyku sonrası vücudun yenilenmiş hissi ve aynı zamanda stresin olumsuz etkilerinin azaltılması amacı ile alıcılarına konfor rahatlığı sunuyor. Uyku sırasında cilt altı dokusuna yağ birikimini engellemeyi sunarak vücut deformasyonunun önüne geçen slim fit yatak kumaşları da ilgilileri tarafından merakla bekleniyor.

IBIA Expo 2023’te yatak üretimine dair tüm ürünler eksiksiz yer alırken, yatırım yapacakların birinci adresi makine firmaları olacak. Sıcak yaz günlerine çözüm olarak geliştirilen serinletici yatak yüzü kumaşları fuarın en çok talep gören ürünleri arasında olacak. Alanında profesyonel yatak yüzü kumaşçıları birbirinden farklı özellik ve desenleri ile ürünlerini sunacaklar. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)